,

Darek z "Sanatorium miłości" potwierdził związek. To uczestniczka programu?

20.01.2023 17:24

Dariusz z "Sanatorium miłości 5" pochwalił się w sieci, że jest w związku. Zmianę statusu na Facebooku od razu zauważyli internauci i zaczęli wypytywać Darka o nową partnerkę. Czyżby kuracjusz znalazł miłość w programie? 

Dark z Sanatorium miłości 5
fot. materiały prasowe TVP

"Sanatorium miłości 5" w TVP od kilku tygodni rozpala emocje widzów. Jednym z najpopularniejszych uczestników programu jest Dariusz, który od kilkunastu lat pracuje jako kierowca autobusu w Norwegii.

61-latek niedawno zakończył trwające 24 lata małżeństwo. Jak opowiadał Marcie Manowskiej, żona złożyła pozew rozwodowy, o niczym go nie informując - To było nagle, jakby odciąć nożem. Wszystko do końca było dobrze - podkreślał Darek. W programie zwierzył się też, że kocha seks i mógłby uprawiać go codziennie.

Sanatorium miłości 5: Dariusz jest w związku 

Ognisty temperament i otwartość na nowe znajomości zdecydowanie ułatwiły uczestnikowi osiągnięcie celu. 18 stycznia Darek z "Sanatorium miłości" zawiadomił, że jest w związku, ustawiając odpowiedni status na Facebook. Zrobił to jeszcze w czasie emisji show, czym niejako zdradził, jak potoczą się jego losy. 

Internauci natychmiast zaczęli wypytywać Dariusza o nową partnerkę. Czy to któraś z uczestniczek programu? Mężczyzna milczał w temacie jak grób. Ewa z "Sanatorium miłości" też ciągnęła go za język. - Kiedy pokażesz szczęściarę? - zapytała.

- Cierpliwość popłaca - odpowiedział Darek.

Niestety uczestnicy "Sanatorium miłości" są zobligowani do zachowania tajemnicy do końca emisji programu, tak więc Dariusz nie mógł zdradzić szczegółów swojej nowej relacji. Niebawem dowiemy się, czy Darkowi udało się poderwać kogoś w "Sanatorium miłości", czy może kobietę, z którą jest obecnie w związku, poznał już po zakończeniu zdjęć. Jak obstawiacie? 

loader

Logo radiozet Dzieje się