,

Darek z "Sanatorium miłości" z narzeczoną Jolą. Pokazał piękną blondynkę [FOTO]

20.03.2023 11:14

Dariusz Kosiec z "Sanatorium miłości 5" pokazał partnerkę Jolantę, której niedawno się oświadczył. Para zjawiła się na promocji perfum i pozowała do zdjęć, a ukochana Darka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. To pierwsze publiczne wyjście Darka i Joli na "ścianki". 

Dariusz Kosiec z "Sanatorium miłości" z narzeczoną
fot. Instagram:@dariuszkosiec

Dariusz Kosiec szukał szczęścia w "Sanatorium miłości 5" w TVP, ale mimo zapewnień, że lubi seks i ma norweską emeryturę, nie udało mu się przekonać do siebie żadnej z pań. W dodatku pozostawił po sobie nie najlepsze wrażenie, gdy obmacał Anitę w jacuzzi, a potem gdy przyszło do wyłonienia króla turnusu i oddał głos na siebie. 

Ostatecznie Darek znalazł partnerkę poza programem, a nawet już zdążył oświadczyć się swojej wybrance i zabrać ją na salony. Były gwiazdor TVP pochwalił się w sieci zdjęciami z wydarzenia, do których pozował z ukochaną Jolantą.

Dariusz Kosiec z "Sanatorium miłości 5" pokazał narzeczoną

Partnerka Dariusza niedawno oficjalnie pojawiła się na jego Instagramie, a teraz zakochany Darek postanowił przedstawić ją oficjalnie swoim znajomym z "Sanatorium miłości". 18 marca narzeczeni pojawili się razem w warszawskiej restauracji Florian Ogień i Woda, gdzie odbyła się prezentacja nowej kolekcji perfum. W wydarzeniu z udziałem m.in. Gosi Andrzejewicz wzięli udział także inni uczestnicy "Sanatorium miłości": Ewa Sitarz, Iwona Żarnowiecka, Wiesława Kwiatek i Andrzej Sikorski. 

Dariusz i Jolanta nie mogli oderwać od siebie rąk. Pozowali do zdjęć, nie szczędząc sobie czułych gestów. W dodatku narzeczona Darka pochwaliła się eleganckim pierścionkiem zaręczynowym

Żona zostawiła Darka z "Sanatorium miłości" i poszła do reality show 

Naturalnie Darek zamieścił parę zdjęć z imprezy na instagramowym profilu. Internauci ruszyli z gratulacjami dla zakochanej pary, która wkrótce zamierza wyprawić ślub. Miejmy nadzieję, że tym razem Darkowi dopisze więcej szczęścia niż z poprzednią żoną. Małżeństwo bohatera "Sanatorium miłości" rozpadło się po 24 latach, gdy żona zostawiła go i jeszcze przed uzyskaniem rozwodu zgłosiła się do randkowego programu "40 kontra 20". Darkowi przy pomocy prawników udało się doprowadzić do skreślenia żony z listy uczestników przed startem show. O byłej żonie 61-latek wypowiadał się z ogromnym żalem. 

Nie wybaczę jej. Zamknąłem ten rozdział za sobą. Chciałem łagodnie zakończyć nasze sprawy, ale przez to, że ją wyrzucono z tego programu, robiła mi takie świństwa, których nie da się zapomnieć - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" Dariusz. 

Zobacz także: Skandal w "Sanatorium miłości". Adam ukrywał związek? Wydał oświadczenie ws. donosu

loader

Logo radiozet Dzieje się