Obserwuj w Google News

Danuta Martyniuk idzie pod nóż. Żona Zenka będzie miała kolejną operację plastyczną

2 min. czytania
04.07.2023 18:14
Zareaguj Reakcja

Danuta Martyniuk rzuciła się w wir poprawek urodowych. Żona Zenka Martyniuka zafundowała sobie operację plastyczną nosa i lifting twarzy, a teraz zamierza poddać się kolejnemu zabiegowi. Co tym razem poprawi sobie matka Daniela Martyniuka? 

Danuta Martyniuk zrobi sobie lifting twarzy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Danuta Martyniuk niedawno zaskoczyła fenomenalnymi efektami odchudzania oraz odmienioną twarzą. 56-letnia żona Zenka Martyniuka poddała się operacji nosa. W dodatku przeszła kilka zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym udało jej się uzyskać młodszy wygląd. Przed zbliżającym się  ślubem Daniela i Faustyny Martyniukowa zafundowała sobie kolejną zmianę. Za dwa miesiące zamierza poddać się następnemu zabiegowi w gabinecie. Co tym razem planuje? 

Redakcja poleca

Danuta Martyniuk schudła i zoperowała nos

Gdy żona króla disco polo schudła 15 kg, zaczęła stosować zabiegi laserowe w celu ujędrnienia ciała i twarzy. Jak mówiła, korzysta z nowoczesnych stymulatorów tkankowych oraz nici liftingujących. Wspomaga się masażem antycellulitowym oraz funduje sobie drenaż limfatyczny twarzy. Zmiany chce jednak wdrażać stopniowo i z umiarem, żeby zachować naturalny efekt. 

- Robiłam stymulatory tkankowe. Sofwave’a, miałam 2 tygodnie temu. Przeszłam lifting twarzy i operację nosa. A jeszcze coś przede mną - mówiła przed paroma miesiącami. 

Danuta Martyniuk zrobiła operację plastyczną nosa nie tylko z powodów estetycznych. Jak tłumaczyła, miała mocno skrzywią przegrodę nosową i od dawna nosiła się z zamiarem chirurgicznego usunięcia defektu. 

Danuta Martyniuk planuje kolejną operację plastyczną

Poczynione zmiany w wyglądzie Danuty spodobały się Zenkowi, co zachęciło ją do kolejnego zabiegu. Tuż po wakacjach żona króla disco polo idzie na operacyjny lifting twarzy

To poważny zabieg, który wymaga przygotowania, by potem człowiek mógł szybko wrócić do formy, jako wykwalifikowana pielęgniarka wiem jakie to ważne - wyznała "Światowi Gwiazd".

Martyniuk podkreśliła, że aby uzyskać naturalny efekt, musi najpierw odpowiednio wzmocnić skórę. Ma czas do początku września, bo właśnie wtedy podda się inwazyjnej procedurze. 

Zobacz także: Botoks, resorpcja kości i nie tylko - ekspert zdradza, co Kate Middleton zrobiła z twarzą