,

Daniel Martyniuk wkrótce weźmie kolejny ślub. „Bez fajerwerków”

02.03.2023 20:30

Daniel Martyniuk po rozstaniu z poprzednią żoną wrócił do swojej byłej partnerki, Faustyny. Para jakiś czas temu się zaręczyła i wygląda na to, że są zdecydowani na kolejny krok. Tym razem ceremonia ma być kameralna. „Zależy im na skromnym przyjęciu” – zdradził informator z otoczenia Martyniuków. Co na to Zenek?

Daniel i Zenek Martyniuk
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/Pawel Murzyn/East News

Daniel Martyniuk przez długi czas nie dawał mediom o sobie zapomnieć – o skandalach z jego udziałem było głośno niemal w całym kraju. Syn Zenka Martyniuka wdawał się w liczne konflikty z prawem, a jego medialne rozstanie z byłą żoną Eweliną obfitowało we wzajemne przerzucanie się oskarżeniami. Czyżby niesforny Martyniuk junior postanowił się ustatkować?

Zobacz także: Danuta Martyniuk o wybrykach Daniela: „Już odpokutował”

Daniel Martyniuk po rozstaniu z żoną związał się z byłą partnerką

W 2020 roku media żyły rozwodem Daniela i Eweliny Martyniuków – małżeństwo trwało jedynie dwa lata i rozpadło się, ponieważ zwaśnieni małżonkowie „nie mogli się dogadać”. W ich potyczki wtrąciła się nawet Danuta Martyniuk, która nie szczędziła byłej synowej gorzkich słów.

To małżeństwo to była pomyłka. Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona ze wsi i jej rodzice chcieli wesela. Przecież ma być wesele, bo co ludzie powiedzą!

 – mówiła żona Zenka w rozmowie z „Faktem”.

Serce syna gwiazdora disco-polo znów jest zajęte – mężczyzna zdecydował się na powrót do byłej partnerki, Faustyny.

Daniel Martyniuk wkrótce znów stanie na ślubnym kobiercu? Przygotowania trwają

W sierpniu 2022 roku Daniel Martyniuk oświadczył się ukochanej, ofiarowując jej efektowny złoty pierścionek z kolorowymi kamieniami. Zenek Martyniuk zapytany o relację syna nie był zbyt wylewny, ale podkreślił, że nie jest zwolennikiem pomysłu o kolejnym ślubie.

Jest dorosły... A wesele? Już bym nie zrobił. Czasy się zmieniają. Myślę, że ludziom do szczęścia niepotrzebne jest małżeństwo ani huczne przyjęcie. Zresztą dużo czasu nie minęło od poprzedniego

 – przyznał w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Wygląda jednak na to, że klamka zapadła – jak donosi osoba z otoczenia gwiazd, syn piosenkarza i Faustyna planują już ceremonię.

Zależy im na skromnym przyjęciu. Młodzi też chcą przeżyć ten dzień spokojnie, a nie imprezować przez trzy dni. A potem wyjadą w podróż poślubną. Impreza ma być kameralna, bez fajerwerków

 – możemy przeczytać w magazynie „Na żywo”.

Kibicujecie Danielowi Martyniukowi?

RadioZet.pl/”Fakt”/”Super Express”/”Na żywo”

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się