Obserwuj w Google News

Daniel Martyniuk komentuje plotki o ślubie. Co na to Faustyna?

2 min. czytania
03.03.2023 18:45
Zareaguj Reakcja

Niedawno media obiegła informacja o kolejnym ślubie Daniela Martyniuka. Syn gwiazdora disco-polo po głośnym rozstaniu z poprzednią żoną wrócił do swojej byłej partnerki, Faustyny, która jakiś czas temu przyjęła jego oświadczyny. Wygląda na to, że para wkrótce powie sobie sakramentalne „tak”. Głos zabrali sami zainteresowani: „Mamy już plany” – wyjawiła ukochana Daniela.

Zenek Martyniuk z Danielem
fot. Polska Press/East News

Daniel Martyniuk dał poznać się opinii publicznej z nieco niekorzystnej strony – w 2021 roku media donosiły o kolejnych skandalach z synem Zenka Martyniuka w roli głównej. 33-latek ma na swoim koncie wyrok za łamanie zakazu prowadzenia pojazdów oraz znieważenie białostockiej sędzi, a rok wcześniej głośno było o jego medialnym rozwodzie z Justyną. Przyszedł czas na rozsądek?

Zobacz także:  Daniel Martyniuk wkrótce weźmie kolejny ślub. „Bez fajerwerków”

Pierwsze wesele Daniela Martyniuka kosztowało milion złotych. Teraz będzie skromnie?

Daniel Martyniuk pierwszą żonę poślubił 6 października 2018 roku. Wesele pary było naprawdę efektowne – w uroczystości udział wzięło wiele osobistości ze świata show-biznesu, a jej koszt wyniósł zawrotny milion złotych. Związek nie przetrwał próby czasu, a głośne rozstanie komentowała Danuta Martyniuk, która opowiedziała o kulisach relacji syna.

To małżeństwo to była pomyłka. Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona ze wsi i jej rodzice chcieli wesela. Przecież ma być wesele, bo co ludzie powiedzą!

 – wyjawiła w rozmowie z „Faktem”.

Według najnowszych doniesień kolejny ślub syna króla disco-polo ma być zdecydowanie skromniejszy.

Zależy im na skromnym przyjęciu. Młodzi też chcą przeżyć ten dzień spokojnie, a nie imprezować przez trzy dni. A potem wyjadą w podróż poślubną. Impreza ma być kameralna, bez fajerwerków

 – poinformował magazyn „Na żywo”, powołując się na informatora z bliskiego otoczenia Martyniuków.

Redakcja poleca

Daniel Martyniuk odniósł się do plotek o ślubie. Głos zabrała również Faustyna

Plotki o nachodzącym ślubie skomentował Daniel Martyniuk – 33-latek konsekwentnie odmawia podania szczegółów.

Ja wciąż nie chcę wypowiadać się w tym temacie

– uciął pytania w rozmowie z „Plejadą”.

Rąbka tajemnicy postanowiła uchylić Faustyna, która wyznała, że mają już z ukochanym konkretne plany dotyczące ceremonii.

Mamy już z Danielem wspólne plany, jak chcemy, żeby wyglądał ten wyjątkowy dla nas dzień. Na razie jednak nie chcemy zdradzać szczegółów ceremonii. Zależy nam, żeby przeżyć ten dzień w spokoju, bez zgiełku

 – wyjaśniła przyszła żona Martyniuka podczas wywiadu dla portalu.

Wszystko wskazuje na to, że syn Zenka Martyniuka planuje po raz kolejny się ustatkować, jednak tym razem w nieco skromniejszej atmosferze.

Myślicie, że tym razem się uda?

RadioZet.pl/”Fakt"/"Na żywo”/”Plejada”

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS