Zamknij

Dagmara Kaźmierska zapowiada swój film. "Królowa życia" drugą Blanką Lipińską?

27.11.2022 10:11

Dagmara Kaźmierska zapowiedziała, że planuje ekranizację książki o swoim życiu i karierze. "Królowa życia" powtórzy sukces Blanki Lipińskiej? Jej kryminalna przeszłość to gotowy scenariusz na film.

Dagmara Kaźmierska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność dzięki reality-show "Królowe życia". Weszła do grona celebrytek, jednak nadal wypomina jej się kryminalną przeszłość. Trudno się dziwić, gwiazda TTV została skazana między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Kaźmierska opisała swoją historię w autobiografii "Prawdziwa historia Królowej Życia", która cieszy się dużym zainteresowaniem. Dagmara nie ukrywa, że myśli nad ekranizacją, która mogłaby stać się kinowym hitem.

Dagmara Kaźmierska nakręci film o sobie? Opowiedziała o ekranizacji autobiografii

Blanka Lipińska odniosła wielki sukces komercyjny, ekranizując swoje bestsellerowe erotyki. Tą samą drogą podąża Edyta Folwarska z filmem "Pokusa". Czemu więc nie miałoby udać się także "Królowej życia"? Dagmara Kaźmierska zapytana, czy myśli o filmowej wersji swojej autobiografii, zdradziła, że pojawił się taki pomysł. Zażartowała jednak, że prace nie mogą rozpocząć się z powodu braku odpowiedniej kandydatki do głównej roli.

- Nie mówię nie.  Ale nie mam na razie na oku nikogo, kto zagrałby mnie w młodości. Nie ma takiej petardy w Polsce, która zagrałaby mnie w młodości. Oczywiście żartuję. Myślimy nad ekranizacją, a co będzie (...) Ja jak Midas. Wszystko, czego dotykam, zamienia się w złoto - oceniła celebrytka.

47-latka nie ukrywa także, że prawdopodobnie postaną kolejne książki. Choć wspomnienia są trudne, gwiazda reality-show planuje przelać je na papier.

- Ciężko było się cofnąć do tych wspomnień. Nie wyprzemy wszystkiego, nawet jeżeli byśmy chciały. Ale przy pierwszej też polały się łzy. Ja bardzo szybko się wzruszam, płaczę nawet na "Królu Lwie" (...) Będzie trzecia, czwarta i piąta. Tych opowieści w moim życiu było bardzo dużo, więc ja mam co opisywać - poinformowała.

Chętnych do obejrzenia historii Dagmary z pewnością by nie zabrakło. Kryminalna przeszłość Kaźmierskiej to pomysł na scenariusz, którego nie powstydziłby się Patryk Vega.