Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska przesadziła? "Królowa życia" o goleniu "kłopotliwych miejsc"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
28.02.2023 12:31
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska niespodziewanie postanowiła podzielić się z fanami swoim doświadczeniem z depilacji miejsc intymnych. Gwiazda "Królowych życia" miała także radę dla swoich wielbicielek. Zdaniem części internautów przekroczyła jednak granicę dobrego smaku.

Dagmara Kaźmierska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Gwiazda reality show " Królowe życia" podbiła serca widzów swoją energią i bezkompromisowością, jednak nieustannie musi mierzyć się z krytyką. Nic w tym dziwnego, nie brakuje osób, których zdaniem osoba skazana między innymi za zmuszanie kobiet do prostytucji i działanie w zorganizowanej grupie przestępczej nie jest najlepszym wzorem do naśladowania. Wielbiciele Dagmary jednak z zainteresowaniem śledzą jej życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kontrowersyjna celebrytka postanowiła poruszyć krępujący temat depilacji miejsc intymnych.

Dagmara Kaźmierska o depilacji miejsc intymnych. Gwiazda "Królowych życia" radzi swoim fankom

Za pośrednictwem Instastory Dagmara Kaźmierska postanowiła zareklamować jeden z zaprzyjaźnionych gabinetów kosmetologicznych. W relacji gwiazda "Królowych życia" bez skrępowania opowiedziała o tym, że poddała się zabiegowi depilacji miejsc intymnych.

- Kolejny zabieg. Depilacja laserowa. Naprawdę w kłopotliwych miejscach. Bardzo, dziewczyny, w kłopotliwych. Nie ma (po depilacji) śladu. Nie martwimy się później. To jest najważniejsze, że nie boli tam. Wiecie gdzie. Skóra nie lubi golenia, szarpania woskiem, a tutaj nic nie boli i jest gładziuteńkie jak jedwab - zachwalała.

Dagmara zachęciła swoje fanki do depilacji miejsc intymnych.

- Depilujcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny - stwierdziła.

Nie wszyscy internauci są zachwyceni opowieściami Dagmary o depilacji.

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska skrytykowana za słowa o depilacji miejsc intymnych. "Królowa życia" przesadziła?

W sieci pojawiły się komentarze osób, których zdaniem Kaźmierska nie powinna opowiadać o tak intymnych zabiegach. Celebrytce dostało się także za promowanie pustego podejścia do życia, a nawet wygląd.

- Ta Dagmara to totalny debil!

- Jak nie telewizja to internet. Tak lansują te głupie baby, bezwstydnice. Komu to potrzebne. Ma forsę, to niech robi, i tak już charakteru nie poprawi. Jest wyrachowana na wszystkie strony. Co z tego, za chwilę ta twarzyczka się rozleci, Tak, widać, że swoje lata ma.

- Nie dziw się, że ona taka zdziwiona, trudno jej samej uwierzyć, że jest na wolności po tym całym złu, które zgotowała innym ludziom.

- Przede wszystkim ona wcale nie jest szczera i prawdziwa. Jest cwana, wykorzystała swoje doświadczenia życiowe i przekuła je na kasę! A nie ma to związku ze szczerością. Mówi o tym, bo to jej daje popularność. Ludzie lubią takie osoby. Takie osoby są na topie. Smutne to bardzo. Przekleństwa, słownictwo poniżej pasa, a ludzie się cieszą. Smutne to niestety. Mamy tylu wartościowych ludzi wokół, ale tacy nie idą do mediów - czytamy.

Post Dagmary Kaźmierskiej
fot. screen: Instagram @queen_of_life_77