Obserwuj w Google News

"Królowa życia" popłynęła na urlopie. Wydała oszczędności? "Po powrocie prąd odłączą"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
12.01.2023 16:20

Dagmara Kaźmierska po zniknięciu "Królowych życia" z ekranów nadal bawi się jak królowa. Celebrytka poinformowała, że przez kosztowny zagraniczny urlop może mieć problemy z elektrownią. Wydała pieniądze na rachunki?

Dagmara Kaźmierska
fot. Damian KLAMKA/East News

" Królowe życia" zniknęły z ekranów, ale ulubiona bohaterka widzów nadal cieszy się ogromną popularnością. Mowa tu oczywiście o Dagmarze Kaźmierskiej, prawdziwej gwieździe kontrowersyjnego show. 47-latka wie, jak sprawić sobie przyjemność, obecnie w mediach społecznościowych chwali się urlopem w Afryce, na który wybrała się w towarzystwie ukochanego. Taka przyjemność musiała sporo kosztować, jednak "Królowa życia" na razie nie przejmuje się problemami życia codziennego. Do tego stopnia, że poinformowała o możliwych problemach, jakie mają czekać na nią po powrocie do Polski.

Dagmara Kaźmierska wyjechała na urlop, zamiast zapłacić za prąd?

Na profilu Dagmary Kaźmierskiej na Instagramie pojawiło się kolejne nagranie z bajecznego urlopu w Afryce. Tym razem możemy podziwiać "Królową życia" w basenie, podnoszoną przez partnera. Celebrytka nie ukrywa, że nie szczędzi sobie przyjemności, a za swoje "rozpasanie" może zapłacić odłączeniem prądu. Najwyraźniej w trakcie urlopu nie ma zamiaru przejmować się przyziemnymi sprawami.

- Mi tylko słońca, palm i morza dać. Wtedy w du*ie mam cały świat. Co tam, że po powrocie prąd odłączą. Wy też tak macie na wakacjach? Totalne rozpasanie i o bożym świecie zapominanie? Całujemy mocno kochani. A Tomciu się nadźwigał staruchy - skomentowała nagranie.

Miejmy nadzieję, że post Dagmary to symboliczny wyraz wakacyjnej beztroski, a "królowa życia" nie zapomniała o opłaceniu rachunków.

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska w bikini. Fani komplementują "Królową życia"

Fani Dagmary Kaźmierskiej wydają się doceniać jej pozytywne podejście do życia i beztroskę, jaką cieszy się na urlopie. W komentarzach pod postem celebrytki prześcigali się w komplementach pod jej adresem.

- Walić bidę w czapę, żyć i czerpać z tego życia co się da, bo nie wiadomo, czy jutro będzie nam dane.

- Pani Dagmarko kochana, tak się ciesze, że jest pani szczęśliwa. Niech każdy dzień będzie dla pani samą radością. W Polsce nie ma na razie śniegu, ale przydałoby się słoneczko. Ściskam i całuję panią serdecznie. Wygląda pani cudownie.

- Ale cudownie i z uśmiechem odpoczęłaś.

- Wiadomo, wczasy to dbanie o zdrowie psychiczne, a na zdrowiu nie wolno oszczędzać! - czytamy.

Wy także planujecie egzotyczne wakacje w 2023 roku?