Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska rozwścieczona pytaniem o ojca Conana. Ostro odpowiedziała. "A ch*j"

2 min. czytania
02.06.2023 17:12
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska pod postem z okazji Dnia Dziecka została zaatakowana przez jedną z internautek. "Królowa życia" ostro odpowiedziała na pytanie o ojca Conana. Pozwoliła sobie na wulgaryzmy. 

Dagmara Kaźmierska
fot. screen: Instagram @queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska to największa gwiazda " Królowych życia". Choć nowe odcinki programu nie są już kręcone, kontrowersyjna celebrytka nadal cieszy się popularnością i bryluje w mediach społecznościowych. Wiernym fanom nie przeszkadza nawet fakt, że Dagmara ma na swoim koncie wyrok za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i zmuszanie kobiet do prostytucji. Z okazji Dnia Dziecka Kaźmierska postanowiła opublikować rodzinne zdjęcia, na których pozuje z ukochanym synem. Agresywne pytanie o ojca Conana Kaźmierskiego wywołało wściekłość celebrytki.

Dagmara Kaźmierska przeklina na Instagramie. Pytanie o ojca Conana rozwścieczyło "Królową życia"

Na profilu Dagmary Kaźmierskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia celebrytki w towarzystwie syna Conana. "Królowa życia" opowiedziała o miłości do potomka i złożyła fanom życzenia z okazji Dnia Dziecka.

- Kocham życie, bo dało mi ciebie. Kocham cię, bo jesteś mym życiem. Kochane dzieciaki, bądźcie szczęśliwe i dajcie też szczęście kiedyś swoim dzieciom - napisała "Królowa życia". 

Pod postem Dagmary zaroiło się od ciepłych słów, jednak jedna z internautek postanowiła dać wyraz niechęci do 48-latki.

- A gdzie ten ojciec tego dziecka? Też tak głupi jak matka? - padło pytanie.

Użytkowniczka sieci szybko doczekała się ostrej odpowiedzi wzburzonej Kaźmierskiej.

- Ciesz się, że ten ojciec tego dziecka jest mądrzejszy od nas wszystkich i nie marnuje czasu na tych wszystkich mediach społecznościowych. Ponieważ jego odpowiedź dosłownie wyrzuciłaby cię z butów. Ja mogę ci tylko napisać: a ch*j cię to obchodzi - odpadła "Królowa życia".

Nic dziwnego, że Dagmara broni ojca Conana, w wywiadach bardzo dobrze wypowiadała się na temat byłego męża.

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska oburzona pytaniem o ojca Conana. Kim jest były mąż "Królowej życia"?

Dagmara Kaźmierska w swojej biografii zdradziła, że jej były mąż został skazany za morderstwo gangstera Dariusza L. o pseudonimie "Szpila".

- Przyjechali kawalkadą. Mnóstwo wozów, karetka, policjanci z tarczami, z długą bronią. (...) Kaźmierski, kiedy zobaczył, co się dzieje, stanął w oknie i podniósł ręce do góry. "Nie strzelajcie! Tu jest dziecko!", krzyknął. Nie strzelili. Weszli na górę, skuli Pawła i wyprowadzili przed dom - opisywała zatrzymanie mężczyzny.

Choć byli małżeństwem przez ponad 20 lat, pobyt za kratami miał destruktywny wpływ na ich relację. Mimo to Kaźmierska wypowiada się ciepło o ojcu swojego dziecka.

- Kilka lat później ja też poszłam za kraty, a kiedy wyszliśmy oboje, niemal jednocześnie, z naszego związku wiele nie zostało. W końcu pokłóciliśmy się o głupotę, o której dziś nawet nie chcę pamiętać, i rozstaliśmy się na dobre (...) 21 lat razem spędziliśmy i to wszystko super funkcjonowało. To jest ojciec mojego dziecka, to jak mogę źle wspominać? Fajny czas mieliśmy, dużo przeżyliśmy z moim Kaźmierskim - wspominała.

Nic dziwnego, że Kaźmierską tak zdenerwował post internautki.