Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska czeka na dziecko Conana. "Zaraz wózek zamawiam"

2 min. czytania
29.05.2023 14:21
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" cieszy się na samą myśl, że zostanie babcią. Była gwiazda TTV nie może się doczekać aż Conan zostanie ojcem i w końcu będzie mogła przytulić upragnionego wnuka. Królowa życia chce sprawić dziecku luksusową "karetę". 

Dagmara Kaźmierska i Conan
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska przez lata występowała w programie "Królowe życie" razem z synem Conanem Kaźmierskim. Chłopak jest już dorosły, studiuje medycynę, lecz wciąż jest oczkiem w głowie Dagmary, która na wszelkie sposoby próbuje wynagrodzić mu bolesne wspomnienia związane z jej odsiadką w więzieniu. Królowa życia kibicuje związkowi Conana z Ewą i z niecierpliwością wygląda wnuka. Ostatnio wyznała, co chciałaby sprezentować rodzicom, gdy dziecko przyjdzie na świat. Rzecz jasna, skromnie nie będzie. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska chce kupić dziecku Conana wózek

Dagmara nie ukrywa, że chciałaby już zostać babcią. Za wnukiem tęskni tak bardzo, że nawet jest już gotowa pędzić do sklepu i zamówić dla niego wózek. Oczywiście oszczędzać na tym nie zamierza, co potwierdziła zdjęciem na Instagramie. 

- Czekam kochana na wnuki i zaraz wózek zamawiam - wyznała, pokazując jasnoniebieski model z błyszczącymi akcentami. 

Conan Kaźmierski zostanie ojcem? 

Tego na razie Dagmara nie potwierdziła, ale sądząc po Instagramie Conana na razie się na to nie zanosi. 21-latek póki co skupia się na studiach i raczej nie w głowie mu pieluchy. Dagmara jednak namawia go i Ewę na założenie rodziny. 

- Czort ze ślubem, ale niech dzieci robią! - powiedziała niedawno portalowi JastrząbPost. 

Królowa życia ma nawet pomysł na imię dla wnuczki, którą chętnie nazwałaby na cześć słynnej królowej Egiptu. Z chłopcem podobno ma być łatwiej, bo Conan ma już obrane imię dla syna. 

- Mój syn będzie nazywał się Evander. Więc imię jest już wybrane - zdradził w rozmowie z "Party".

Podoba wam się?