Obserwuj w Google News

Kto jest biologicznym ojcem księcia Harrego? Odpowiedź przyniosły badania DNA

2 min. czytania
16.11.2023 07:00
Zareaguj Reakcja

Karol III nie jest biologicznym ojcem księcia Harrego? Takie plotki krążą w kolorowej prasie już od wielu lat. Ostatnia kłótnia między panami tylko je podsyciła. A różnice charakterów to jeszcze nie wszystko. Wielu zwraca uwagę na to, że ruda czupryna Harrego może świadczyć o tym, że otrzymał geny od kogoś innego niż od króla Wielkiej Brytanii. I jest pewien „podejrzany”.

Kto jest biologicznym ojcem księcia Harrego? Odpowiedź przyniosły badania DNA
fot. LOIC VENANCE/AFP/East News

Ślub Diany i Karola był w Wielkiej Brytanii ogromnym świętem. Wielu wyobrażało sobie, że następcę tronu i jego piękną wybrankę połączyła prawdziwa, bajkowa miłość. W końcu wyglądali razem jak z obrazka. Historia pokazała jednak, że iskra między tymi dwoje bardzo szybko zgasła. O ile kiedykolwiek się pojawiła. Karol nie mógł zapomnieć o swojej pierwszej miłości - Camilli Parker-Bowles, a Diana nie mogła znieść życia w izolacji od świata u boku męża, który w rzeczywistości kochał inną kobietę.

Czy księżna Diana zdradzała Karola?

Karol po części sam przyznał się do tego, że zdradzał Dianę. Po wybuchu afery okrzykniętej jako „tampongate” royals w udzielonym później wywiadzie nie uciekał od odpowiedzialności za słowa, które padły podczas wyznawania kochance miłości. To było jednak na chwilę przed rozwodem i po ponad dekadzie nieudanego małżeństwa z Dianą.

Zobacz też:  Przełom w relacji księcia Harry’ego i Karola III. Poddani zszokowani

Już kilka lat po ślubie Karol miał odizolować się od małżonki tak, by móc jak najwięcej czasu spędzać z Camillą. Zawiedziona samotnością Diana nie pozostawała mężowi dłużna i również znalazła sobie kompana. Przez pięć lat miała potajemnie spotykać się z oficerem Jamesem Hewittem, co potwierdził sam zainteresowany. Mężczyzna charakteryzuje się rudą czupryną w odcieniu podobnym do tego, jaki ma na głowie Harry. Pojawiły się plotki, że to on jest biologicznym ojcem niepokornego księcia. Jest jednak mały problem.

Redakcja poleca

Kto jest biologicznym ojcem księcia Harrego. Wykonano badanie DNA

Dwa lata przed przyjściem na świat Harrego relacja Diany i Jamesa miała obiec końca. Oznacza to, że nie jest możliwe, by ten był ojcem księcia. Sceptyków jednak nie brakuje. Niektórzy uważają, że para mogła spędzić ze sobą więcej czasu, niż oficjalnie wszystkim wiadomo. Dziennikarze z "News of The World" postanowili doprowadzić do badań DNA. Te dowiodły, że Harry i Hewitt nie mogą być ze sobą spokrewnieni.

Źródło: Radio ZET/Wikipedia/News of The World

Nie przegap
Rozwody, zdrady i bolesna śmierć. Oto najgorsze momenty z życia Elżbiety II
12 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS