Obserwuj w Google News

Rozpromieniona Anna Głogowska przemierza Warszawę z obrączką na dłoni. Już po ślubie? [FOTO]

2 min. czytania
28.03.2023 14:49

Nasi paparazzi przyłapali Annę Głogowską na załatwieniu sprawunków na mieście. Uwagę przykuwa jeden szczegół – obrączka. Warto wspomnieć, że tego typu biżuteria na palcu tancerki nie jeszcze nie lśniła.

Rozpromieniona Anna Głogowska przemierza ulice Warszawy z obrączką na dłoni
fot. Exclusive - RadioZET.pl

Anna Głogowska rozgłos zyskała dzięki udziałowi w programie „Taniec z Gwiazdami”, w którym partnerowała Piotrowi Gąsowskiemu. Para wygrała nie tylko Kryształową Kulę, ale przede wszystkim miłość, której owocem jest córka Julia. Media spekulowały o rzekomym cichym ślubie Głogowskiej i Gąsowskiego, ale tego nigdy nie potwierdzono. I choć ta relacja nie przetrwała próby czasu, wiele wskazuje na to, że tancerka znów mogła zdecydować się na ślub w tajemnicy.

Zobacz też:  Córka Gąsowskiego i Głogowskiej ma chrapkę na sławę. "Ciągnie bardzo"

Anna Głogowska wzięła ślub?

Anna Głogowska parę miesięcy temu zdradziła, że jest zakochana, ale o szczegółach swojej relacji zbyt wiele nie mówiła. Długo wodziła fanów za nos, aż w końcu postanowiła pokazać światu swojego ukochanego. Mężczyzna przedstawia się jako Fred Erick i jest muzykiem. Partner Głogowskiej mieszka w Niemczech, dlatego tancerka często do niego podróżuje.

Wiele wskazuje na to, że relacja zakochanych weszła na nowy poziom. Dlaczego? Na serdecznym palcu tancerki pojawiła się złota obrączka, co zauważyli nasi paparazzi. Głogowska z dumą eksponowała nową biżuterię, przemierzając ulice Warszawy i uśmiechając się do telefonu.

Redakcja poleca

Anna Głogowska i Mikołaj Roznerski

Annę Głogowską jeszcze niedawno łączono z Mikołajem Roznerskim. Aktor zaraz po rozstaniu miał wpaść w ramiona tancerki. W mediach huczało od plotek, jednak żadne z zainteresowanych nie potwierdziło tych rewelacji.

Zobacz też:  Mikołaj Roznerski spotyka się z Anną Głogowską? Tancerka pochwaliła się prezentem "od kolegi z pracy" [FOTO]

Warto zwrócić uwagę również na to, że nikt temu romansowi też nie zaprzeczył. Anna Głogowska podsycała plotki, pisząc na Instagramie, że „wreszcie wie, jak to jest być kochaną”. Na pytanie portalu „Jastrząbpost” o Roznerskiego odpowiedziała wymijająco – Jestem przyzwyczajona do tego [plotek przyp. red.]. Cóż mogę więcej powiedzieć. Trudno, niech gadają – skwitowała. Z kolei aktor w rozmowie z Pudelkiem powiedział, że jego serce jest zajęte, ale przez synka.

Anna Głogowska z obrączką

Anna Głogowska z obrączką.

‧ fot. Exclusive - RadioZET.pl
Anna Głogowska z obrączką na dłoni uśmiecha się do telefonu

Anna Głogowska z obrączką na dłoni uśmiecha się do telefonu

‧ fot. Exclusive - RadioZET.pl
Anna Głogowska rozsyła uśmiechy

Anna Głogowska rozsyła uśmiechy 

‧ fot. Exclusive - RadioZET.pl
Anna Głogowska z obrączką na dłoni rozsyła uśmiechy

Anna Głogowska z obrączką na dłoni rozsyła uśmiechy 

‧ fot. Exclusive - RadioZET.pl