Obserwuj w Google News

Czesław Mozil zorganizował wesele za 2 tysiące złotych. Na czym oszczędził? "W łóżku przed północą"

2 min. czytania
03.03.2023 12:43
Zareaguj Reakcja

Czesław Mozil w wywiadzie przyznał, że nie wykosztował się na ślub i wesele. Imprezę zorganizował, wydając zaledwie 2 tysiące złotych. Wokalista zdradził, w jaki sposób udało mu się ograniczyć wydatki.

Czesław i Dorota Mozil
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / EAST NEWS

Czesław Mozil to jeden z najpopularniejszych i najbardziej barwnych polskich artystów. Duńsko-polski wokalistka, kompozytor i muzyk stworzył takie hity jak "Maszynka do Świerkania" czy "W sam raz". Doskonale odnalazł się także jako osobowość telewizyjna, mogliśmy oglądać go między innymi jako jurora talent show " X Factor". Wielbiciele animacji Disneya pokochali go za dubbingową rolę bałwanka Olafa w "Krainie lodu". Prywatnie Czesław od 2016 roku jest w związku małżeńskim z Dorotą Zielińską, którą poślubił w tajemnicy przed mediami. Jak się okazało, Mozil zorganizował ślub i wesele, wydając zaledwie 2 tysiące złotych.

Czesław Mozil zorganizował wesele za dwa tysiące złotych. Na czym oszczędził?

W rozmowie z portalem Plotek Czesław Mozi zdradził, że na wymarzone wesele wydał zaledwie 2 tysiące złotych. Razem z żoną nie chcieli hucznej imprezy, postanowili także nie zapraszać dalszej rodziny.

- Mam wrażenie, że nie obrażę rodziny, ale ze wszystkich wujków, kuzynów, ciotek i ludzi, z którymi się ma kontakt i się ich kocha, ale może nie są potrzebni akurat w ten dzień, który jest najważniejszy dla nas, żebyśmy się nie stresowali i żebyśmy wzięli ślub nawet bez najbliższej rodziny, ale czasami nie wypada. Było nas 12 osób - zdradził.

Ukochana muzyka przyznała, że to ona nie chciała dużej imprezy, która byłaby dla niej stresująca.

- Przede wszystkim jak zostałam poproszona o rękę, to powiedziałam do Czesława: "Dobrze, ale mam tylko jedną prośbę. Ja nie chcę się tego dnia stresować. To ma być nasz dzień, ma być spokój, żadnych wariacji, kombinacji, zdjęć, informacji w prasie. Ja chcę mieć święty spokój". No i rzeczywiście okazało się, że nam się to pięknie udało i to był jeden z romantyczniejszych dni w naszym związku. Wszystko się tak fajnie, na spokojnie, bardzo rodzinnie udało - podsumowała.

Redakcja poleca

Czesław Mozil wspomina ślub z Dorotą Zielińską. Świętowali we dwoje na warszawskiej plaży

Czesław Mozil bardzo miło wspomina małe wesele w gronie najbliższych. Po imprezie razem z ukochaną zdecydowali się na równie skromne świętowanie we dwoje.

- Dorota powiedziała, żeby się nie stresować. Chciałbym, żeby, o ile to jest możliwe, na co dzień dbać o ten romantyzm, ale jednak w ten dzień nam się udało. Pojechaliśmy na plażę tutaj po stronie warszawskiej Pragi, puściliśmy Leonarda Cohena, wypiliśmy szampana (...), byliśmy w łóżku przed północą. To był idealny wieczór - ocenił wokalista.

Czesławowi i jego wybrance życzymy wielu romantycznych wieczorów.