Obserwuj w Google News

Czesław Mozil pożegna się z rolą jurora w TVN? Wskazują na to pewne fakty

2 min. czytania
07.06.2023 10:52
Zareaguj Reakcja

Czesław Mozil jest jednym z jurorów hitowego programu TVN „Lego Masters”. Jak się okazuje, może mieć powody do obaw. W kolejnym sezonie zastąpi go nowa osoba?

Czesław Mozil
fot. Pawel Wodzynski/East News

Program „Lego Masters” emitowany jest w TVN od 2020 roku. Show, w którym fani kultowych klocków układają z nich przeróżne budowle, okazało się wielkim hitem i od początku przyciąga dużą widownię. W programie tym zauważyć można pewną zasadę, dotyczącą grona jurorskiego. Od samego początku zmieniano ich co sezon. Mogą to nie być dobre wieści dla Czesława Mozila.

Czesław Mozil nie będzie już jurorem w „Lego Masters”?

Dotąd „Lego Masters” doczekało się trzech sezonów. W pierwszym z nich jurorami byli Aleksandra Mirecka i Paweł Duda, w kolejnym Dudę zastąpił Kamil Bednarek, a w trzecim sezonie w roli jurorów oglądaliśmy Czesława Mozila i Polę Lisowicz. Z tego „schematu” może wynikać, że czwarty sezon show przyniesie kolejne zmiany. Z jurorskim stołkiem może pożegnać się obydwoje prowadzących. Wiadomo, że w każdym składzie jurorskim zawsze mamy gwiazdę oraz osobę zawodowo związaną z klockami Lego. Czy tak rzeczywiście będzie, że Czesław Mozil pożegna się z formatem? Trudno przewidzieć. Do tej pory nie ma mowy o zmianach, ale do kolejnej edycji pozostało coraz mniej czasu i decyzje personalne z pewnością zapadną wkrótce. Nowy sezon, wzorem poprzednich, emitowany będzie w jesiennej ramówce TVN.

Wiadomo, że o swoją posadę na pewno nie musi obawiać się Marcin Prokop, który od początku programu jest jego prowadzącym. Jak widać, świetnie sprawdził się w tej roli, a widzowie go wprost uwielbiają. Ceniony jest za poczucie humoru, dystans oraz pogodne nastawienie.

Redakcja poleca

Aktualnie trwają castingi dla uczestników show.

Przypomnijmy, że program „Lego Masters” w TVN oparty jest na brytyjskim formacie pod tym samym tytułem. Drużyny uczestników, które pojawiają się w każdym odcinku, walczą o to, kto wykona najbardziej spektakularne, ciekawe i trwałe budowle z klocków, a przy tym wykona różne wymagające niekiedy zadania. Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych.

Czy i w nowym sezonie „Lego Masters” zobaczymy Czesława Mozila? Przekonamy się już wkrótce.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS