Obserwuj w Google News

Czesław Mozil bez pracy w TVN. Plotki okazały się prawdą

2 min. czytania
29.06.2023 09:42
Zareaguj Reakcja

Czesław Mozil został bez pracy w TVN. Tym samym plotki, które od kilku dni krążyły w mediach, okazały się prawdą. Artysta nie będzie dłużej jurorem w „Lego Masters”. Kto go zastąpi?

Czesław Mozil bez pracy w TVN
fot. Artur Szczepański/REPORTER/East News

TVN niedawno ogłosił, że rusza z castingami do czwartej edycji „Lego Masters”. W trzeciej edycji w jury zasiadali Pola Lisowicz i Czesław Mozil, a prowadzeniem formatu zajmował się Marcin Prokop. Na razie wiadomo, że partner Doroty Wellman nie musi martwić się o swoją posadę.

Zobacz także:  Ohme przerwała milczenie. To słyszała za kulisami „Dzień dobry TVN”

Czesław Mozil bez pracy w TVN

„Lego Masters” okazał się hitowym programem stacji TVN. Format jest emitowany co tydzień, a ostatnie sezony oglądało średnio ponad milion widzów – stacja nie ma więc co narzekać na wyniki. Budowle z klocków Lego w mig zyskały na popularności.

Mocnym elementem programu jest Marcin Prokop – prezenter jest darzony przez widzów sympatią i zaufaniem. Gwiazdor „Dzień dobry TVN” ma zostać w czwartym sezonie „Lego Masters”, ale za to zmieni się skład jury. Nie zobaczymy już Czesława Mozila – do informacji dotarł portal „wirtualnemedia.pl”.

Redakcja poleca

Można się było tego spodziewać, ponieważ w każdej edycji „Lego Masters” pojawia się nowy skład jury. I tak mogliśmy oglądać na ekranie Pawła Dudę i Aleksandrę Mirecką, Kamila Bednarka i ponownie Aleksandrę Mirecką oraz oczywiście Czesława Mozila i Polę Lisowicz. Na razie nie wiadomo, czy ta ostatnia pozostanie w jury.

Czwarta edycja „Lego Masters” pojawi się w TVN już jesienią. Nie ma przecieków, kto mógłby zastąpić Czesława Mozila i oceniać zmagania uczestników. Zwycięska para może liczyć na nagrodę w wysokości 100 tys. zł, tytuł „Mistrza Lego” oraz wizytę w Legolandzie.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS