Zamknij

Córka Giertychów już po operacji. "Wszystko jest ok, chociaż..."

29.11.2022 15:22

Najmłodsza córka Romana Giertycha przeszła operację serca. Słynny prawnik poinformował, że Alicja jest już po zabiegu i wybudziła się z narkozy. W jakim stanie jest 9-latka? 

Roman Giertych z żoną Barbarą Giertych
fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Roman Giertych i jego żona Barbara Giertych w niedzielę poinformowali o operacji najmłodszej córki. 9-letnia Alicja miała przejść zabieg w związku z problemami kardiologicznymi. 

Jutro moja córeczka Alicja (9 lat) ma operację serduszka. Długo na nią czekała... Pamiętajcie, proszę, o niej. Wiem, że wszystko będzie dobrze - napisała na Twitterze Barbara Giertych. 

Internauci przejęli się losem dziewczynki i starali się podnieść na duchu zmartwionych rodziców. Kilka godzin później Roman Giertych przekazał na Twitterze nowe informacje o stanie zdrowia córki. 

Córka Giertychów przeszła operację serca 

Były polityk poinformował, że operacja córki przebiegła pomyślnie. Alicja wybudziła się z narkozy i na razie wydaje się, że wszystko jest z nią w porządku. Mecenas podkreślił jednak, że na podsumowanie wyników operacji trzeba będzie jeszcze poczekać. 

Alicja się właśnie wybudziła. Wydaje się, że wszystko jest ok, chociaż na ostateczny rezultat jeszcze trochę poczekamy - napisał na Twitterze Roman Giertych.

9-letnia Alicja jest najmłodszym z czworga dzieci Romana i Barbary Giertychów. Znane małżeństwo ma jeszcze dwie dorosłe córki, Marię i Karolinę, oraz 13-letniego syna Leona. 

EN_01377881_0055
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
EN_01418078_0018
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EAST NEWS
EN_01362761_1163
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS