Obserwuj w Google News

Córka Cichopek i Hakiela dostała drogi prezent na komunię. Ile wydali?

2 min. czytania
23.05.2023 07:39
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zorganizowali podwójną komunię dla ich córki. Helena mogła liczyć nie tylko na dwie imprezy, ale także na drogi prezent. Co dostała i ile wydano na jej komunijną pamiątkę?

córka-katarzyny-cichopek-i-marcina-hakiela-dostała-drogi-prezent-na-komunię-ile-wydali
fot. Mateusz Jagielski/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ułożyli sobie życie po rozstaniu. Gwiazda „ Pytania na Śniadanie” znalazła szczęście u boku swojego współprowadzącego z porannego programu TVP, Macieja Kurzajewskiego. Z kolei tancerz spotyka się teraz z tajemniczą Dominiką. Byli małżonkowie robią wszystko, by na ich rozwodzie nie ucierpiały dzieci. Ostatnio patchworkowa rodzina spotkała się na komunii Heleny. Choć dziewczynka mogła liczyć na dwie osobne imprezy i tak doszło do spotkania jej rodziców z ich nowymi partnerami. Teraz wyszło na jaw, jaki komunijny prezent otrzymała Helena.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel się wykosztowali. Co kupili córce na komunię?

Między Katarzyną Cichopek a Marcinem Hakielem niedawno doszło do zażartej dyskusji. Paparazzi przyłapali ich na płaczu. Nie wiadomo, czy omawiali wtedy komunijne plany ich córki, Heleny. Ostatecznie musieli jednak dojść do porozumienia, bo uroczystość podobno przebiegła w dobrej atmosferze.

Najpierw gwiazda „ M jak miłość” zorganizowała u niej w domu obiad dla jej części rodziny. We wszystkim miał jej pomagać Kurzajewski. Później wszyscy udali się do Łazienek Królewskich, by zrobić pamiątkową sesję. Następnie córkę przejął Hakiel, który zawiózł ją na drugie komunijne przyjęcie.

Zobacz także: Tak Maciej Kurzajewski zaprzyjaźnił się z dziećmi Cichopek. Ma na to sposoby!

To właśnie w domu taty Helena otrzymała komunijny prezent. Dziewczynka dostała elegancki rower z koszyczkiem. Zdaniem dziennikarzy Super Expressu za taki pojazd trzeb zapłacić około 3 tysięcy złotych. Wkrótce młoda dama została przyłapana na pierwszej przejażdżce, podczas której towarzyszył jej tata i jego partnerka, Dominika.

- Cały dzień był bardzo miły i przebiegł bezproblemowo. U Kasi była jej bliska rodzina, a u Marcina jego bliscy. Helenka była zadowolona, to najważniejsze - miała powiedzieć na łamach portalu osoba z rodziny Cichopek.

Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl