Zamknij

Co z 10. edycją „Rolnik szuka żony”? TVP już postanowiła

01.12.2022 15:33

9. edycja Rolnik szuka żony” obfitowała w radości, dramaty i skandale. Jednak oglądalność była mniejsza niż przed rokiem. Czy była to wina mundialu czy też format się wyczerpał? I co z kolejną edycją? Znamy odpowiedź.

Rolnik szuka żony
fot. materiały prasowe Facebook Rolnik szuka żony TVP

„Rolnik szuka zony” emitowany jest od 2014 roku. Od samego początku prowadzącą jest Marta Manowska. Ostatnio pojawiły się głosy, że dziennikarkę może zastąpić ktoś inny – na razie są to niepotwierdzone plotki. Widzowie są za to ciekawi, czy TVP postawi na jubileuszową edycję. W tym przypadku również plotkowano, że stacja pozbędzie się formatu. Nic z tego, to przysłowiowa kura znosząca złote jajka.

Zobacz także: Ada z "Rolnika" jest w ciąży z Michałem? Internauci dopatrzyli się brzuszka

Rolnik szuka żony 10: co z kolejną edycją show TVP?

9. edycja „Rolnik szuka żony” zaliczyła spadek oglądalności. Jak podał portal „wirtualnemedia.pl”, powołując się na dane Nielsen Audience Measurement, tegoroczny sezon obejrzało średnio o 710 tys. widzów mniej niż jeszcze rok temu. Średnia widowni odcinków to 2,72 mln osób.

Najzagorzalsi fani programu TVP mogą poczuć się uspokojeni – telewizja publiczna nie ma zamiaru rezygnować z emisji „Rolnik szuka żony”. Właśnie udostępniono formularz zgłoszeniowy do 10. sezonu. Co trzeba zrobić, aby dostać szansę na znalezienie drugiej połówki?

Aby wziąć udział w programie, oczywiście należy podać swoje dane osobowe, odpowiedzieć na pytanie na temat stanu cywilnego i posiadania dzieci. Ankieta przekieruje nas do kolejnej tury pytań. Naturalnie należy napisać kilka zdań o sobie, swoim gospodarstwie (wielkość, specjalizacja itd.) oraz o wymarzonej drugiej połówce. W ankiecie zostaniemy też zapytani, czy mieszkamy sami.

Warto też dołączyć cztery zdjęcia. W ankiecie jest możliwość przesłania filmiku, który nie jest obowiązkowy, ale może być ogromnym plusem na etapie wyboru rolników do programu. Za kilka miesięcy okaże się, kto został szczęśliwcem i będzie mógł przebierać w listach od kandydatek lub kandydatów.

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen