Obserwuj w Google News

Rodzinny dramat Michała Wiśniewskiego. Wisi nad nimi fatum?

2 min. czytania
15.02.2023 10:53
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski przeżywa naprawdę trudny okres. Los nie oszczędza też jego mamy, która niedawno musiała być hospitalizowana. Teraz musi poddawać się rehabilitacji, choć — jak zapewnia jej syn — robi to niechętnie. Z pewnością nie pomaga jej świadomość, że niedawno pożegnała swojego ukochanego pupila. Jak się czuje Grażyna Wiśniewska?

Co się stało z mamą Michała Wiśniewskiego? Muzyk zdradza, jak czuje się Grażyna Wiśniewska
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Nie sposób nie odnieść wrażenia, że w ostatnim czasie nad Michałem Wiśniewskim i jego bliskimi wisi fatum. W grudniu lider Ich Troje pożegnał się z pracą w Polsacie. Z formatem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" związany był przez trzy lata, dzięki czemu znaczna część widzów zdążyła przywiązać się do Wiśniewskiego w roli jurora.

Zwolnienie wokalisty było ciosem dla fanów. Jednak sam Michał dosyć szybko zdołał pogodzić się z utratą pracy.

Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu — skomentował w wywiadzie dla Faktu.

Mimo wszystko nagła utrata pracy nie należy do najprzyjemniejszych sytuacji, jakie mogą spotkać człowieka. A na tym kłopoty Michała Wiśniewskiego wcale się nie skończyły.

Redakcja poleca

Mama Michała Wiśniewskiego trafiła do szpitala

W drugiej połowie stycznia na instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego pojawiło się nagranie, w którym artysta zwracał się do fanów z prośbą o pomoc. Jego mama trafiła do szpitala i pilnie potrzebowała krwi.

Operację ciężko chorej Grażyny Wiśniewskiej rozpoczęto 19 stycznia. Choć lider Ich Troje nie chciał zdradzić, z jakimi problemami walczyła, nie dało się nie odnieść wrażenia, że były one bardzo poważne. Mimo to Michał pozostawał dobrej myśli. W rozmowie z Faktem zapewnił, że wierzył w powodzenie operacji.

Innego rozwiązania w ogóle nie biorę pod uwagę — powiedział.

Na szczęście miał rację. Operacja jego mamy powiodła się i kobieta mogła wrócić do domu. Tam jednak czekała na nią niemiła niespodzianka...

Redakcja poleca

Rodzinny dramat Wiśniewskiego. Mama wokalisty bardzo to przeżyła

Ledwo zażegnano jeden kryzys, a już pojawił się drugi. W czasie gdy Grażyna Wiśniewska przebywała w szpitalu, jej syn musiał pożegnać pupila, z którym był bardzo związany. Po powrocie do domu mama wokalisty przeżyła szok.

Mama jest z nami, więc jest szczęśliwa i spokojniejsza. Po powrocie do domu bardzo jednak przeżyła wiadomość o śmierci naszego psa. Był z nami dziesięć lat i ona bardzo go kochała — zdradził Faktowi Wiśniewski.

Muzyk zaznaczył, że jego mama czuje się dobrze, ale ma przed sobą długą drogę. Musi poddawać rehabilitacji, która pozwoli jej odzyskać siły. Problem w tym, że nie robi tego zbyt chętnie.

Czeka ją rehabilitacja, musi też ćwiczyć i sporo chodzić, czego niestety za bardzo nie chce robić. Stosujemy więc różne sztuczki, by ją do tego zachęcić — zdradził artysta.

Grażyna Wiśniewska jest w dobrych rękach. Pod nieobecność Michała będzie się nią zajmowała synowa, Pola. Miejmy nadzieję, że niedługo zdoła odzyskać zdrowie, a wiszące nad rodziną Wiśniewskich fatum zniknie raz na zawsze.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Fakt.p