Obserwuj w Google News

Co się dzieje w małżeństwie Jakuba Rzeźniczaka? Fani pytają o wspólne zdjęcia

2 min. czytania
29.05.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Fani wietrzą kryzys w małżeństwie Jakuba Rzeźniczaka? Piłkarz i jego żona nie dodają ostatnio wspólnych zdjęć. Ukochana piłkarza zabrała głos. Uspokoi plotki?

Paulina i Jakub Rzeźniczak
fot. Instagram/@paulina rzezniczak/screen

Jakub Rzeźniczak i jego żona, Paulina, stanęli na ślubnym kobiercu pod koniec listopada ubiegłego roku, czym oczywiście podzielili się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych — podobnie jak robili to od początku swojej znajomości. Jednak już kilka tygodni temu, na początku maja, na Instagramie pary nowe zdjęcia przestały się pojawiać. Biorąc pod uwagę historię związkową Jakuba Rzeźniczaka, wśród fanów zaczęły pojawiać się pytania o kryzys pomiędzy piłkarzem a jego żoną. Paulina Rzeźniczak została ostatnio zapytana o to przez ciekawskich fanów. W odpowiedzi podała powody.

Kryzys w małżeństwie Jakuba Rzeźniczaka i jego żony?

Paulina Rzeźniczak bardzo chętnie dzieliła się na Instagramie wspólnymi zdjęciami z mężem. Jedno z niedawnych wywołało duże kontrowersje, bo małżonkowie pozowali roznegliżowani na kanapie. Także Jakub Rzeźniczak dzielił się ich zdjęciami, a jego żona specjalnie po to stworzyła nawet oddzielne konto na Instagramie. Niestety, fani już od kilku tygodni czekają na wspólne zdjęcia — a tych jak nie było, tak nie ma. Wreszcie na niedawnej sesji pytań i odpowiedzi żona piłkarza zabrała głos, przedstawiając powody ich wspólnej nieobecności w social mediach. Jak się okazuje, nie chodzi o kryzys w relacji, a przyczyny zawodowe po stronie sportowca.

- Co tak mało was razem? Gdzie Kuba? - spytała internautka.

- Klub, w którym gra Kuba, znalazł się w trudnej sytuacji. Nie każdemu podoba się aktywność w social mediach, więc zdecydował się trochę wycofać — wyjaśniła rzeczowo Paulina Rzeźniczak.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Redakcja poleca

Słów żony Jakuba Rzeźniczaka z pewnością nie należy traktować w kategorii wymówki. Niestety, fani Wisły Płock wiedzą, że klub zakończył sezon na niezbyt dobrej pozycji i może nawet spaść do niższej ligi. W tej sytuacji nastroje kibiców są nieco gorsze, a wśród członków zespołu panuje negatywna atmosfera. Być może radosne zdjęcia Jakuba Rzeźniczaka z żoną nie były w tej sytuacji zbyt dobrze odbierane.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl