Obserwuj w Google News

Cichopek zaskoczyła Kurzajewskiego. Wzruszony publicznie wyznał jej miłość

2 min. czytania
30.01.2023 09:53
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek nie przestaje zaskakiwać Macieja Kurzajewskiego, a urodzinowa sielanka Kurzopków trwa w najlepsze. Tym razem dziennikarz otrzymał specjalny prezent. Wniebowzięty prezenter TVP w przypływie radości publicznie wyznał Cichopek miłość.

cichopek-zaskoczyła-kurzajewskiego-wzruszony-publicznie-wyznał-jej-miłość
fot. Instagram (@pytanienasniadanie)

Katarzyna Cichopek postanowiła z prawdziwą pompą świętować 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego. Najpierw gwiazda TVP miała zorganizować huczną imprezę dla rodziny dziennikarza. Później zakochani wybrali się na wakacje do Jordanii i zamieszkali w luksusowym „ namiocie marsjańskim”. Po powrocie do Polski prezenterzy poprowadzili jedno z wydań „ Pytania na Śniadanie”, podczas którego cała ekipa składała Kurzajewskiemu życzenia i obdarowała go urodzinowym tortem. Na tym jednak nie koniec, bowiem Cichopek przygotowała dla partnera kolejną niespodziankę.

Redakcja poleca

Cichopek przygotowała dla Kurzajewskiego specjalny prezent. „Popłakałem się ze szczęścia”

Na Instagramie gwiazdy „ M jak miłość” pojawiła się sklejka życzeń od znanych ze świata mediów znajomych i przyjaciół dziennikarza. Pełną wersję urodzinowych nagrań Kurzajewski opublikował także na swoim koncie w formie Insta Stories. Życzenia składały mu między innymi takie gwiazdy jak: Adam Małysz, Marzena Rogalska, Przemysław Babiarz, Łukasz Nowicki, Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Włodzimierz Szaranowicz oraz Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Głos zabrała także jego ukochana.

- Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam ci kroku. Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy! Dziękuję wszystkim za życzenia dla Maćka - napisała Cichopek, doceniając wsparcie, które otrzymała podczas tworzenia filmu-niespodzianki.

Kurzajewski musiał być naprawdę zaskoczony i najwyraźniej nie mógł posiąść się z radości, gdyż zdecydował się publicznie wyznać miłość partnerce.

- Kochani, bardzo wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość! Popłakałem się ze szczęścia... Dostałem od was wspaniały prezent! Kasiu kocham Cię! - ogłosił w komentarzu.

Sławni znajomi i przyjaciele życzyli Maciejowi między innymi przeżycia drugiej młodości. Myślicie, że u boku Katarzyny łatwo będzie mu spełnić to życzenie?