Obserwuj w Google News

Kurzopki tryskają szczęściem. Kolega z "Pytania na śniadanie" komentuje ich zaręczyny

2 min. czytania
14.11.2022 19:54
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już po zaręczynach. Jak podaje portal jastrzabpost.pl, znajomi pary wiedzieli o tym już od jakiegoś czasu. Jeden z kolegów z "Pytania na śniadanie" postanowił zdradzić szczegóły.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. VIPHOTO/East News

Kolega z "Pytania na śniadanie" komentuje zaręczyny Kurzopków. Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego budzi ogromne emocje. Śmiało można powiedzieć, że to jedno z najważniejszych wydarzeń 2022 roku w polskim show-biznesie. Znajomi pary komentują ich rzekome zaręczyny w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl.

Zobacz także:  Wpadki w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie narzekają na program

Kurzopki tryskają szczęściem. Kolega z "Pytania na śniadanie" komentuje ich zaręczyny

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali oficjalnie jako para podczas uroczystego wydarzenia z okazji 70. urodzin Telewizji Polskiej. Uwaga fotoreporterów skupiła się na nich w stu procentach. Na palcu gwiazdy "M jak miłość" zauważono pobłyskujący pierścionek, niedługo potem na jaw wyszło, że Kurzopki mają już być po zaręczynach. Prezenterzy TVP zapewniali media o swojej miłości w pierwszych wywiadach.

Redakcja poleca

Jastrzabpost.pl dowiedział się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są narzeczeństwem od jakiegoś czasu, co spotkało się z ciepłą reakcją ich rodzin. Sprawę miał też skomentować anonimowy kolega pary z "Pytania na śniadanie".

- Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama, jak i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – miał zdradzić w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Kurzajewski ma nie być wylewny w sprawie związku z Kasią. Jego kolega zdradził natomiast, że nie opowiada on o zaręczynach. Wiele wskazuje na to, że na oficjalne potwierdzenie trzeba będzie sporo poczekać.

Zobacz także:  Będzie ślub? Ukochana Jakuba Rzeźniczaka mówi też o dziecku

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News