,

Cichopek i Kurzajewski spędzą Wielkanoc osobno. Kasia ma inne plany

27.03.2023 14:03

Odkąd Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili swój związek, są niemal nierozłączni. Para niedawno świętowała wspólnie Boże Narodzenie, jednak nadchodzącą Wielkanoc spędzi osobno. Aktorka „M jak miłość” zamierza wyjechać z dziećmi bez ukochanego. Ma ważny powód.

Cichopek i Kurzajewski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą zgrany duet nie tylko w programie „Pytanie na śniadanie”, ale również w życiu prywatnym. Odkąd za sprawą Pauliny Smaszcz musieli publicznie przyznać się do swojego uczucia, fani z zapartym tchem śledzą kolejne losy nowego „power couple” Telewizji Polskiej. Związek prezenterów rozwija się w szybkim tempie – zakochani mają wkrótce razem zamieszkać.

Zobacz także: Kurzajewski wcale nie przeprosił Smaszcz? Opublikował wymowny wpis

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są niemal nierozłączni

Gwiazda „M jak miłość” zaskoczyła fanów niespodziewaną decyzją o rozstaniu z mężem, Marcinem Hakielem, a niedługo później na jaw wyszedł jej romans z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim. Choć w mediach pojawiły się gorzkie wypowiedzi tancerza na temat byłej żony, obecnie eks-partnerzy starają się żyć w dobrych stosunkach ze względu na dobro wspólnych dzieci – Heleny i Adama. We wrześniu 2022 roku wybrali się nawet razem do szkoły pociech z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Jesteśmy opiekunami naszych dzieci, dzielimy się wszystkimi obowiązkami. Wyprawka jest, dzieciaki są przygotowane do szkoły, to ważny moment dla nich. Skupiam całą moją uwagę na moich dzieciach. Przed nimi nowe wyzwania, zwłaszcza dla mojego syna

 – mówiła wtedy celebrytka.

Dzieci Cichopek i Hakiela mają też dobry kontakt z nowym partnerem swojej mamy – często jeżdżą z nią i dziennikarzem na wycieczki, a niedawno świętowali wspólnie Boże Narodzenie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzą Wielkanoc osobno. „Rozdzielamy się”

Nadchodzące święta wielkanocne zakochani prezenterzy TVP spędzą oddzielnie. Katarzyna Cichopek ma bowiem wieloletnią tradycję, której nie zamierza zmieniać ze względu na Macieja Kurzajewskiego.

Jak co roku. Ja mam tradycję od drugiego roku studiów, że wyjeżdżam na wyjazd zagraniczny i w tym roku również taki planuję, nieco przed świętami ze względu na swoje obowiązki zawodowe

 – wyznała gwiazda „M jak miłość” w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Cichopek w podróż zabierze swoje pociechy, a Kurzajewski będzie musiał cierpliwie czekać na kobietę swojego życia.

Tym razem przez zobowiązania zawodowe rozdzielamy się z Maćkiem na ten krótki czas. Ale nie zdradzę, gdzie lecę. Śledźcie moje social media, to zobaczycie, dokąd lecę. Oczywiście, lecę z dzieciakami

 – powiedziała celebrytka reporterom portalu.

A Wy macie już plany na Wielkanoc?

RadioZet.pl/”Jastrząb Post”

loader
Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się