,

Cichopek i Hakiel zrobili to dla córki. Mimo rozwodu dbają o dzieci

14.12.2022 21:02

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają nawet po rozwodzie pozostawać w dobrych relacjach. Gwiazdy robią wszystko, by ich dzieci jak najmniej odczuły rozstanie rodziców. Córkę pary wkrótce ma czekać pewna niespodzianka.

cichopek-i-hakiel-zrobili-to-dla-córki-mimo-rozwodu-dbają-o-dzieci
fot. Mateusz Jagielski/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tworzyli jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Choć po uczuciu zrodzonym na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” nie ma już ani śladu, utrzymują oni poprawne relacje. Byli małżonkowie podzielili się opieką nad dziećmi. Cichopek ma nawet utrzymywać kontakt z nową partnerką Hakiela, tajemniczą Dominiką i ustalać z nią terminy wyjazdów i spotkań z Adamem i Heleną. Okazuje się, że wkrótce nadarzy się okazja, by sprawdzić, czy byli partnerzy rzeczywiście potrafią dogadać się dla dobra dzieci.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem. Wszystko dla dobra córki

Gwiazda Telewizji Polskiej i tancerz już niedługo spotkają się na jednej imprezie. Rodzice mają zorganizować dla Heleny przyjęcie z okazji jej 9-urodzin. 16 grudnia najważniejsza będzie ich córka. Para ma nie zważać na drobne dzielące ich różnice i przygotować niespodziankę dla dziewczynki.

- Zgodnie działają na rzecz rodziny i dzieci - podkreśla informator portalu Jastrząb Post.

To nie pierwsza taka sytuacja. Wydaje się, że Cichopek i Hakiel pozostają w stałym kontakcie i wspólnie uczestniczą w najważniejszych chwilach z życia ich pociech. W Fakcie odnotowano, że 1 września byli małżonkowie odprowadzili razem dzieci do szkoły. Prowadząca „Pytania na Śniadanie” tak wtedy skomentowała doniesienia tabloidu.

- Jesteśmy opiekunami naszych dzieci, dzielimy się wszystkimi obowiązkami. Wyprawka jest, dzieciaki są przygotowane do szkoły, to ważny moment dla nich. Skupiam całą moją uwagę na moich dzieciach. Przed nimi nowe wyzwania, zwłaszcza dla mojego syna - powiedziała Cichopek.

Spodziewaliście się, że mimo rozstania Katarzyna i Marcin będą z taką łatwością w zgodzie dbać o dobro Adama i Heleny?

loader

Logo radiozet Dzieje się