Obserwuj w Google News

"Jezus" jadł muchomory. Dziwna przeszłość uczestnika hitu Polsatu [WIDEO]

2 min. czytania
25.01.2023 21:12

Sebastian zwany "Jezusem" - uczestnik programu Polsatu "Chłopaki do wzięcia" był kiedyś youtuberem. Mężczyzna słynął z tego, że jadł muchomory.

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia"
fot. Sokrates - Mistrz Nowej Ery/YouTube

Jedną z gwiazd "Chłopaków do wzięcia" jest tak zwany "Jezus", który ostatnio trenduje na portalach plotkarskich. Kiedy inni zajmują się metamorfozami Sebastiana, my zwracamy uwagę na naprawdę interesujący temat — preferencje żywieniowe uczestnika show Polsatu.

"Chłopaki do wzięcia": "Jezus" jadł muchomory

Dotąd media skupiały się na powierzchownych aspektach postaci Sebastiana zwanego "Jezusem". Pojawiło się wiele teksów ukazujących bohatera "Chłopaków do wzięcia", sprzed metamorfozy w długowłosego, długobrodego miłośnika lasu. Każdy fan Sokratesa, bo taki przydomek Sebastian nosi w sieci, doskonale wie o tym, że brał on udział w programie "Druga twarz", ponieważ sam zainteresowany zdradził to lata temu na Instagramie.

Redakcja poleca

Zanim "Jezus" stał się znany dzięki show Polsatu, był youtuberem prowadzącym kanał Sokrates - Mistrz Nowej Ery. Pojawiały się na nim materiały o tematyce duchowości, bliskości z naturą, medycyny alternatywnej, pozytywnej energii i... jedzenia muchomorów. Sam Sebastian opisywał swoją działalność następująco:

- Kocham kochać. [...] ALOHAAAA! Kochaj życie i baw się nim. Filmy inspirujące przekazywaniem dobrej energii i dawki śmiechu. Tylko wariaci są coś warci!

Kanał powstał w roku 2019. Sebastian był wówczas osobą w kryzysie bezdomności i pomieszkiwał w lesie, z którego nagrywał. Dzielił się z widzami swoim alternatywnym sposobem życia, zamieszczał filmy z jogą śmiechu, a także pokazywał nietypowe zainteresowanie, jakim było jedzenie muchomorów.

Oglądaj

Tego typu filmy przyniosły mu rozpoznawalność wśród użytkowników serwisu YouTube. Sebastian jest aktorem-amatorem, więc nic dziwnego, że miał parcie na szkło i w końcu trafił do programu "Chłopaki do wzięcia".

Redakcja poleca

Jedzenie muchomorów: czy to bezpieczne?

Muchomory są jadalne, ale niektóre gatunki mogą być trujące. Zanim zdecydujesz się na ich spożycie, upewnij się, że jesteś w stanie prawidłowo je zidentyfikować i że jedzenie ich jest bezpieczne dla twojego zdrowia. Najlepiej zawsze skonsultować się z lekarzem lub mykologiem, szczególnie jeśli masz chociaż najmniejszą wątpliwość co do ich jadalności.

RadioZET.pl