Obserwuj w Google News

Andrzej z "Chłopaków do wzięcia" odnaleziony w szpitalu. Fani donoszą o jego stanie

2 min. czytania
05.07.2023 21:47

Andrzej z "Chłopaków do wzięcia" odnalazł się po wielu latach milczenia. Internauci widzieli go w jednym z mazowieckich szpitali. Syn słynnego pana Stasia nie wyglądał najlepiej. Co się dzieje z sympatycznym Andrzejem z polsatowskiego show? 

Andrzej z "Chłopaki do wzięcia" odnaleziony w szpitalu
fot. YouTube/Chłopaki do wzięcia (screen)

Andrzej z  "Chłopaków do wzięcia" występował w programie ze swoim ojcem, panem Stanisławem. Razem tworzyli niezwykle zabawny duet, ponieważ ojciec lepiej radził sobie w podbojach miłosnych niż syn. Pan Stasiu próbował doradzać Andrzejowi w kwestii podrywu, a nawet aranżować mu randki, ale wycofany trzydziestolatek nie potrafił zaciekawić sobą dziewczyn. W sierpniu 2019 roku media obiegła wiadomość o śmierci pana Stasia. Od tamtego czasu słuch po Andrzeju zaginął, aż do teraz. Fani "Chłopaków do wzięcia" donoszą, co się dzieje obecnie w życiu Andrzeja. 

Redakcja poleca

Andrzej z "Chłopaków do wzięcia" widziany w szpitalu 

Na facebookowej grupie fanów polsatowskiego show pojawiła się dyskusja na temat losów byłego bohatera "Chłopaków do wzięcia". Część internautów utrzymywała, że Andrzej wyjechał z Polski. Od pana Stasia miał nauczyć się dekarskiego fachu i zarabiać na naprawianiu dachów. Inni zaś twierdzili, że Andrzej obecnie przebywa w Polsce. 

Jedna z internautek donosi, że widziała Andrzeja w Szpitalu Powiatowym w Węgrowie. Były chłopak do wzięcia zjawił się w izbie przyjęć w towarzystwie matki. Niestety nie wyglądał najlepiej. Z relacji dowiadujemy się, że sprawiał wrażenie "zmęczonego życiem", ale miał być ogólnie w dobrej kondycji. 

- Ma się dobrze, choć wygląda na zmęczonego życiem. Był z matką, bo tak się przedstawiła w rejestracji. Nie wygląda jak by dachy robił - czytamy w komentarzu. 

Niestety nie wiadomo, czy Andrzej znalazł miłość i jak obecnie rysuje się jego sytuacja prywatna. Mimo wszystko dobrze usłyszeć, że żyje i względnie ma się dobrze. 

Zobacz także: Chłopaki do wzięcia: Stefan wyrzucił Aldonę z domu. Są filmy z zajścia

Wojciech Major Suchodolski
10 Zobacz galerię
fot. Wojtek z Bombasu - Major Suchodolski/YouTube