Zamknij

Piosenkarka oskarżona o znęcanie się nad dziećmi. „Nie wam decydować”

29.11.2022 22:36

Piosenkarka i celebrytka Jessie James Decker wywołała burzę w sieci. Internauci zarzucają jej znęcanie się nad dziećmi i ich przetrenowanie. Na zdjęciu opublikowanym przez gwiazdę widać trójkę maluchów – 8-letnią Vivianne, 7-letniego Erica i 4-letniego Forresta. Na ich brzuchach wyraźnie rysują się wyrzeźbione sześciopaki.

Jessie James Decker
fot. screen Instagram jessiejamesdecker

Celebrytka po dodaniu zdjęcia mocno wyćwiczonych dzieci, musiała zmierzyć się z ogromnym hejtem. Chociaż jedni pisali, że kilkulatki mogą pochwalić się nienaganną formą, a ciał może pozazdrościć im niejeden fan aktywności fizycznej, to drudzy katowali piosenkarkę komentarzami o znęcaniu się nad dziećmi. Uważali, że to wręcz „nienormalne”, aby maluchy wyglądały jak kulturyści z prawdziwego zdarzenia.

Zobacz także: Anna Wendzikowska w gorącym kadrze. Pokazała za dużo?

Celebrytka oskarżona o przetrenowanie dzieci

Piosenkarka początkowo nie komentowała sprawy. W sieci i w portalach plotkarskich wręcz wrzało. Niektórzy sądzili, że być może to nieśmieszny żart i wytrenowane brzuchy zostały dorobione dzieciom w Photoshopie. Krytyka aż się wylewała.

- Dzieci nie powinny tak wyglądać. Nigdy nie widziałam 4-latka z sześciopakiem – czytamy.

- Biedne dzieci, takie małe i już wyćwiczone jak kulturyści. Dajcie dzieciom być dziećmi – napisała kolejna osoba.

Jessie James Decker w końcu zabrała głos. Nie sądziła, że zwykłe zdjęcie z wyjazdu na Święto Dziękczynienia wywoła tyle szumu. Dziwiła się też oskarżeniom o celowe przetrenowanie maluchów. Jeszcze bardziej zszokowały ją podejrzenia o przerabianie zdjęć.

- Tyle się mówi o ciałopozytywności i akceptacji, a moje dzieci skazuje się na masę hejtu z powodu atletycznej budowy ciała? Chcę, żeby moje dzieci były dumne z tego, jak wyglądają i z pracy, którą w to włożyły. Vivis chce być gimnastyczką, Eric junior chce iść w ślady ojca, a Forrest spędza wiele godzin na trenowaniu tańca. Nie wam decydować, co jest normalne, a co nie. Jak chcecie, żeby było lepiej, to zacznijcie od siebie  - skwitowała celebrytka.

loader
Gwiazdy pokazują swoje niedoskonałości. Cellulit, pryszcze, rozstępy to już nie temat tabu [FOTO]
15 Zobacz galerię
fot. Instagram/Maja Bohosiewicz/Ola Żebrowska/Deynn