Obserwuj w Google News

Caroline Derpienski mówi, jak zdobyć miliardera. „Nie goni się faceta”

2 min. czytania
20.09.2023 11:59
Zareaguj Reakcja

Caroline Derpienski została zapytana przez jednego z internautów, jak zdobyć bogatego mężczyznę. Samozwańcza gwiazda zdradziła swój sposób na uwiedzenie miliardera. Jej rada jest pozornie prosta. Wystarczy skupić się na jednym…

Caroline Derpienski mówi, jak zdobyć miliardera. „Nie goni się faceta”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Caroline Derpienski weszła do polskiego show-biznesu, wywołując spore zamieszanie. Jej komentarze dotyczące pieniędzy, związku z dużo starszym, majętnym partnerem, oraz jej rzekomych sukcesów zawodowych stały się źródłem wielu  niezbyt pozytywnych komentarzy.

Redakcja poleca

Niedawno Derpienski zasiadła na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Szybko okazało się, że zaproszenie jej do show było strzałem w dziesiątkę – TVN odnotował dzięki temu niezwykle imponującą oglądalność.

Występ na antenie  TVN na pewno pozytywnie wpłynął na to, jak ludzie postrzegają Derpienski. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że samozwańcza celebrytka zdobyła sympatię tych, którzy dotychczas nie wiedzieli, co o niej myśleć.

Redakcja poleca

Caroline pozostaje w ciągłym kontakcie z internautami. Niedawno poprosiła ich o zadawanie pytań. Jedno z nich dotyczyło relacji z bogatymi mężczyznami.

Caroline Derpienski podpowiada, jak zdobyć bogatego mężczyznę

Caroline Derpienski wielokrotnie zaznaczyła, że jednym z najważniejszych elementów jej życia jest związek z bogatym mężczyzną. W związku z tym część fanów zachodzi w głowę, jak jej się to udało. „Jak zdobyć milionera?” – zapytał gwiazdę internetu jeden z internautów. Jej rada była pozornie prosta.

Derpieński mówi, jak zdobyć bogatego mężczyznę
fot. Instagram: @carolinederpienski

To on ma zdobyć ciebie. Nie goni się faceta. Mnie sam znalazł. Zajmij się sobą. Pracuj, pracuj nad sobą i przyciągniesz kogoś nieświadomie, kto jest na tych samych wibracjach energetycznych” – odparła Derpienski.

Nie przegap
widzowie-krytykują-nowe-studio-dzień-dobry-tvn-surowe-i-mało-przytulne
7 Zobacz galerię
fot. Instagram (dziendobrytvn), TVN (Dzień Dobry TVN)