Obserwuj w Google News

Caroline Derpienski dostała własny program. Zostanie gwiazdą polskiej telewizji?

2 min. czytania
08.05.2023 10:34
Zareaguj Reakcja

Caroline Derpienski, polska celebrytka znana z małżeństwa z miliarderem, namieszała w polskim show-biznesie. Teraz kontrowersyjna gwiazda zapowiedziała, że zobaczymy ją w programie telewizyjnym. Porzuca Stany Zjednoczone i chce podbijać polski show-biznes?

Caroline Derpieński
fot. screen: Instagram @carolinederpienski

Caroline Derpienski jeszcze niedawno nie była zbyt znana w Polsce, szybko jednak zdobyła rozgłos dzięki kontrowersyjnym wypowiedziom. 22-letnia modelka i celebrytka mieszkająca w Stanach Zjednoczonych zasłynęła głośnym związkiem z 60-letnim miliarderem. Rozstawali się i ponownie schodzili, Caroline narzekała, że nie jest szczęśliwa, a mimo to para postanowiła się zaręczyć. Derpienski odwiedziła nasz kraj, chwaliła się bogactwem i zdążyła rozzłościć między innymi Sandrę Kubicką i Mariannę Schreiber. Osoby, które nie darzą 22-latki sympatią, nie mogą jednak liczyć na jej szybkie zniknięcie z krajowych mediów. W jednym z najnowszych wywiadów zapowiedziała, że dostała własny program telewizyjny.

Caroline Derpienski gwiazdą polskiej telewizji. Kontrowersyjna celebrytka dostała własny program

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Caroline Derpienski zdradziła, że wraca do Miami załatwić swoje sprawy celebrytki, jednak to nie koniec jej przygody w Polsce. Nad Wisłą pojawić ma się w programie telewizyjnym opowiadającym o jej luksusowym życiu.

-  Jeśli chodzi o programy tv, to odwiedzę Polskę po moich działaniach w Miami. Wracam do mojego partnera, pieska, później mam czerwony dywan w Cannes, Formułę 1 w Monako i na jesień odwiedzam Polskę i zobaczycie mnie w fajnym programie telewizyjnym (...)  Póki jeszcze nie dopniemy wszystkich  formalności, to nie mogę w 100 proc. zdradzać szczegółów, ale będzie to program o moim luksusowym życiu, moim poczuciu humoru, moim attitude z Miami. Versace, Louis, Gucci - opowiadała.

Co ciekawe, to niejedyny telewizyjny projekt, w który może zostać zaangażowana. Caroline ma pojawić się także w już znanym widzom formacie.

Redakcja poleca

Caroline Derpienski w "Tańcu z gwiazdami"? Celebrytka zapowiada udział w polskim programie

W wywiadzie Caroline Derpienski wspomniała nie tylko o nowym programie, który miałby przybliżyć fanom jej życie w USA, ale także o popularnym formacie znanym polskim telewidzom. Nie ukrywała, że jest otwarta na propozycje, nie odmówiłaby udziału w programie tanecznym takim jak " Taniec z gwiazdami".

- Dzisiaj rozmawialiśmy na temat mojego udziału w bardzo znanym programie telewizyjnym (...) Ale też jestem otwarta na różne programy taneczne i te związane ze śpiewaniem, tak więc call me - stwierdziła.

Jak widać, Caroline nie są straszne żadne wyzwania, jeśli w ten sposób może zdobyć rozgłos. Chcielibyście, żeby została nową gwiazdą polskiej telewizji?

Największe skandale Jarosława Jakimowicza. Co zrobił gwiazdor TVP Info?
4 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News