Obserwuj w Google News

Była gwiazdą "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Szykuje się do kolejnego ślubu

2 min. czytania
10.05.2023 15:11
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Łyczakowska była jedną z gwiazd programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Razem z dobranym przez ekspertów mężem po miesiącu znajomości zdecydowała kontynuować relację. Jak dziś wygląda jej życie? Szykuje się do kolejnego ślubu.

Była gwiazdą "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Szykuje się do kolejnego ślubu
fot. Instagram/@agnieszka_lyczakowska

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” był eksperymentem dla odważnych. Uczestnicy chętni do wzięcia udziału w programie musieli przejść masę psychotestów, na podstawie których eksperci mieli dobrać im idealną żonę/męża. Haczyk polegał na tym, że małżonkowie poznawali się w dniu ceremonii. Do samego końca nie mieli pojęcia, z kim zawierają formalny związek. Po miesiącu musieli zdecydować, czy chcą kontynuować znajomość, czy wolą jednak rozwód.

Zobacz też:  "Dzień Dobry TVN": prowadzący podpadł widzom: "Oburzające"

Agnieszka Łyczkowska bierze kolejny ślub

Agnieszka Łyczkowska była gwiazdą IV sezonu show TVN-u. Eksperci zdecydowali, że idealnym partnerem dla niej będzie Wojciech Janik. Po spędzonych razem 30 dniach małżonkowie zgodnie przyznali, że chcą zostać razem.

Redakcja poleca

Od tamtego odcinka minęły już cztery lata, a Agnieszka Łyczkowska poinformowała na swoim Instagramie, że szykuje się do ślubu. „Tak” powie nikomu innemu jak Wojtkowi, którego poślubiła w ciemno w 2019 roku. Para doczekała się już dziecka, a teraz zdecydowała, że chce pora na ceremonię kościelną.

Agnieszka i Wojtek to jedna z niewielu par, które program faktycznie złączył na dłużej. Osiem sezonów show poskutkowało zaledwie kilkoma trwalszymi relacjami.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – kiedy nowy sezon?

„Ślub od pierwszego wejrzenia” był emitowany w wiosennej i jesiennej ramówce TVN-u, jednak po zakończeniu 8. sezonu show, który odbył się jesienią, wiosną nikt nie wspomniał ani słowem o programie. Fani myśleli, że w związku z odejściem Magdaleny Chorzewskiej, która pełniła rolę eksperta, show dobiegło końca.

Lidia Kazen, która jest nową dyrektor programową TVN-u uspokoiła jednak widzów. Przyznała, że format porusza wrażliwe kwestie, dlatego nie można w tym przypadku mówić o pośpiechu. - To jest bardzo angażujący format, który wymaga stosownego podejścia i namysłu, bo dotykamy istotnego dla ludzi tematu - powiedziała Kazen. 

Po zakończeniu 8. sezonu produkcja szybko ogłosiła nabór do kolejnej edycji. „Ślub od pierwszego wejrzenia” ma więc się pojawić w jesiennej ramówce stacji.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl