Obserwuj w Google News

Britney Spears brutalnie uderzona przez ochroniarza. „Nie poznałem cię”

2 min. czytania
07.07.2023 07:37

Zza oceanu dotarły do nas przykre doniesienia na temat Britney Spears. Wokalistka miała zostać brutalnie uderzona przez ochroniarza swojego kolegi. Jak wyglądała ta sytuacja?

Britney Spears dostała liścia od ochroniarza kolegi aż osunęła się na ziemię. „Nie poznałem cię”
fot. 180225PG1/Bauer Griffin LLC/EAST NEWS

Zachodnie media regularnie rozpisują się na temat przykrych sytuacji z Britney Spears w roli głównej. Gwiazda przez lata walczyła w sądzie o wolność, ponieważ była ubezwłasnowolniona przez własnego ojca. Wielu myślało, że gdy Britney będzie już mogła w końcu sama o sobie decydować, jej życie zmieni się na lepsze. Niestety gwiazda nie daje swoim fanom powodów, by mogli tak myśleć. Niedawno media rozpisywały się o jej samotnych, nocnych wycieczkach ulicami Los Angeles. To, co wydarzyło się kilka dni temu, na pewno nie poprawi stanu gwiazdy.

Zobacz też:  Britney Spears jako żona króla Wielkiej Brytanii? Na jaw wyszedł romans

Britney Spears uderzona przez ochroniarza. Chciała przywitać się z kolegą

Portal TMZ donosi, że sytuacja miała mieć miejsce w ostatnią środę. Britney wybrała się z mężem tego dnia na obiad do popularnej wśród celebrytów w Los Angeles restauracji CATCH. Gracz NBA - Victor Wembanyama - tego dnia również chciał się posilić w tym samym lokalu. 18-latek jest aktualnie jedną z największych gwiazd swojej drużny, dlatego gdy tylko wszedł do knajpki, wokół niego zebrał się tłum ludzi mających nadzieję na autograf i zdjęcie.

Amerykańskie media donoszą, że Britney dołączyła do tłumu, bo też chciała zagaić Victora. Dotknęła „objawienie koszykówki” w ramię, by zwrócić na siebie uwagę i wtedy… Otrzymała od ochroniarza sportowca potężny cios. - Aż osunęła się na ziemię – podaje portal TMZ.

Redakcja poleca

Britney Spears uderzona w twarz. Wokalistka przyjęła przeprosiny, ale…

Damian Smith, który uderzył gwiazdę, miał od razu ją przeprosić, przyznając, że przecież sama wie, jak to jest być otoczoną przez fanów. Mężczyzna zapomniał również o tym, że niezależnie od popularności i statusu przemoc nigdy nie powinna być traktowana jako rozwiązanie. Wyznał Britney, że gdyby tylko poznał, że to ona, na pewno nie doszłoby do takiej sytuacji.

TMZ podaje, że wokalistka przyjęła przeprosiny, ale nie zrezygnowała z donosu na policję. Kobieta złożyła zawiadomienie o pobiciu.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS