Obserwuj w Google News

Brat Wiktorii Gąsiewskiej szczerze o Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

2 min. czytania
19.03.2023 10:59

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli parą. Ich poczynania śledzili prawie wszyscy fani show-biznesu, a kiedy aktorzy podjęli decyzję o zakończeniu związku, internet oszalał. Teraz na temat Adama wypowiedział się brat Gąsiewskiej. Przyznał wprost, co ma mu do zarzucenia.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
fot. Waldemar Kompala/TVP/East News

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzyli związek przez cztery lata. Chociaż byli młodzi i niedoświadczeni, ich relacja wydawała się zdrowa i dojrzała. Dlatego też wieść o rozstaniu aktorów poruszyła fanów. Media plotkarskie prześcigały się w poszukiwaniu powodów zakończenia związku Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego.

Sami celebryci niechętnie komentowali swoją decyzję. Zdrójkowski w rozmowie z Plotkiem powiedział jedynie, że było mu "wybitnie przykro" z powodu rozstania. Gąsiewska za to ograniczyła się do zamieszczenia na Instagramie krótkiego oświadczenia.

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania - oznajmiła Wiktoria.

Od tego czasu oboje próbują ułożyć sobie życie. Wiktoria znalazła już nowego partnera. Jest nim znany z " Barw szczęścia" Jasper Sołtysiewicz.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski ma nową dziewczynę? Wiktoria Gąsiewska to już przeszłość

Brat Wiktorii Gąsiewskiej skomentował zachowanie Adama Zdrójkowskiego

Nieco światła na związek aktorów rzucił niedawno brat Gąsiewskiej. Mateusz w rozmowie z reporterką Świata Gwiazd poinformował, że z obecnym partnerem swojej siostry dogaduje się o wiele lepiej niż z Adamem. Zapytany o powód, dał do zrozumienia, że ma Zdrójkowskiemu wiele do zarzucenia.

Po prostu źle ją traktował - powiedział.

Źródła: RadioZET.pl/Swiatgwiazd.pl/Plotek.pl