Obserwuj w Google News

Brandi Mallory zmarła w wieku 40 lat. Rekordowo ważyła 149 kilogramów

2 min. czytania
15.11.2023 15:34
Zareaguj Reakcja

Brandi Mallory nie żyje. Gwiazda programu „Ekstremalne odchudzanie” miała 40 lat. Nie ujawniono przyczyny jej zgonu.

Brandi Mallory zmarła w wieku 40 lat. Gwiazda "Ekstremalnego odchudzania" ważyła nawet 149 kilogramów
fot. Shutterstock/Martyn Jandula

Nie żyje gwiazda „Ekstremalnego odchudzania”. Brandi Mallory zmarła 9 listopada w mieście Stone Mountain w stanie Georgia. Informację tę potwierdził w rozmowie z People przedstawiciel biura lekarza sądowego hrabstwa Fulton. Mallory miała 40 lat. Do momentu publikacji nie ujawniono przyczyny jej zgonu.

Redakcja poleca

Brandi Mallory była gwiazdą „Ekstremalnego odchudzania”

Trampoliną do sławy dla Brandi Mallory był udział w programie stacji ABC „Extreme Weight Loss” (pol. „Ekstremalne odchudzanie”). Wzięła udział w 4. edycji reality show, który pojawił się na antenie w 2014 roku.

Redakcja poleca

W rozmowie z Kirby Caroll wyznała, że podjęła decyzję o udziale wprogramie, gdy dowiedziała się o śmierci swojej 29-letniej przyjaciółki. Wtedy też postanowiła schudnąć i zadbać o siebie. – Dosłownie każdego dnia budziłem się z myślą: „To może być mój ostatni dzień i nie wiem, co się ze mną stanie” – powiedziała.

Występując na antenie ABC, wyznała, że rekordowo ważyła 149 kilogramów. Udział w show zmotywował ją do podjęcia walki o zdrowie. Nawet po zakończeniu emisji 4. sezonu nie porzuciła swojej sportowej pasji, którą dzieliła się na Instagramie.

Źródła: Radio ZET/People.com

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News