Obserwuj w Google News

Blanka Lipińska ciepło o związku z Baronem: „Straszne doświadczenie”

2 min. czytania
27.03.2023 13:47
Zareaguj Reakcja

Blanka Lipińska kolejny raz otwiera się na temat związku z Baronem. Tym razem celebrytka o byłym ukochanym wspomniała w kontekście medialności relacji romantycznych. Choć wtedy wszyscy myśleli, że para jest niesamowicie szczęśliwa, po czasie dowiadujemy się, że zamiast pięknych wspomnień pozostał niesmak.

Blanka Lipińska wspomina związek z Baronem. Nie ma najlepszych wspomnień
fot. VIPHOTO/East News

Blanka Lipińska nie należy do grona gwiazd szczególnie enigmatycznych. Celebrytka często organizuje na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi udowadniając przy tym, że swoim fanom jest w stanie powiedzieć naprawdę wiele. Tym razem oceniła, czy publiczny związek z Baronem był dobrą decyzją. Muzykowi będzie przykro?

Zobacz też:  Blanka Lipińska o usunięciu tłuszczu z twarzy. Przyznała, czym to grozi

Blanka Lipińska znowu mówi o Baronie

Związek Blanki Lipińskiej i Barona był szeroko komentowany w sieci. Para poinformowała media o swojej relacji słowami „płoń internecie” i przez kolejnych kilka miesięcy próbowała utrzymać przy życiu iskierkę, którą wypuściła w świat. Kochankowie niemal codziennie prezentowali swoje uczucie w sieci, a w wywiadach niemal rozpływali się na temat swojej miłości. Sielanka nie trwała nawet 300 dni.

Redakcja poleca

Choć od tych wydarzeń minęły już prawie trzy lata, okazuje się, że pisarka wciąż wraca myślami do tamtego okresu. Wydawać by się mogło, że po takiej miłości zostanie masa wspaniałych wspomnień. Nic bardziej mylnego. Lipińska dziś nie ukrywa, że relacja z muzykiem nie należała do najłatwiejszych.

Przeżyłam medialny związek (na własne życzenie) i było to straszne i bardzo pouczające doświadczenie. Myślę, że gdyby nie ono, nie umiałabym docenić tego, co aktualnie mam i z kim jestem. Wcześniej wydawało mi się, że osoba medialna lepiej mnie zrozumie. Myliłam się, to nie jest kwestia tego, czy jesteś medialny, tylko jaki jesteś

napisała na Instagramie celebrytka.

Z kim spotyka się Blanka Lipińska?

Baron po rozstaniu z Blanką na samotność długo nie cierpiał. Związał się z Sandrą Kubicką, z którą do dziś tworzy dość burzliwy związek. Para jest aktywna w sieci, gdzie chętnie pokazuje swoje lepsze i gorsze momenty.

Zobacz też:  Blanka Lipińska na zdjęciu sprzed 10 lat. Autorka "365 dni" nie do rozpoznania [FOTO]

Blanka Lipińska nauczona doświadczeniem zdecydowała, że życie uczuciowe powinno pozostać w sferze prywatnej. Zdradziła fanom, że potyka się z niejakim Pawłem, którego tożsamość nie jest znana. Mężczyzna jest spoza show-biznesowej branży, co zdaniem Blanki Lipińskiej ma sprzyjać rozwojowi ich znajomości.

- Oczywiście są takie sytuacje, które dla mnie są normalne, a P. nie wie, co ma zrobić. Ale są na tyle nieistotne, że nie zwracam na nie uwagi, albo zamieniam je w żart – przyznała pisarka.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl