Obserwuj w Google News

Blanka Lipińska wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Chce też dostać własne reality-show

2 min. czytania
06.12.2022 08:33

Blanka Lipińska odpowiedziała na pytania ciekawskich fanów i zdradziła, jakie ma plany na dalszą karierę. Czy gwiazda wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? A może szykuje coś specjalnego i na dłużej zagości w telewizji?

blanka-lipinska-wystapi-w-tancu-z-gwiazdami-dostanie-wlasne-reality-show
fot. Artur Zawadzki/East News

Blanka Lipińska dała się poznać jako autorka kontrowersyjnej sagi „ 365 dni”, której popularność sprawiła, że wkrótce pisarka zaczęła pracować nad ekranizacją kolejnych części powieści. W międzyczasie wyrosła na prawdziwą celebrytkę i poprowadziła nawet program Polsatu „Tylko Jeden”, który jednak nie doczekał się kolejnych sezonów. Głośno było także o zawirowaniach w życiu prywatnym Lipińskiej. Jej medialny związek z Baronem zakończył się zapowiedzią kolejnej książki Blanki o… pisarce i gitarzyście. Celebrytka wzbudza duże emocje. Czyżby miała dostać swój własny program reality-show?

Redakcja poleca

Blanka Lipińska o własnym reality-show i występie w „Tańcu z Gwiazdami”

W serii „Sarkastyczne niedziele” zorganizowanej na Instagramie gwiazda sama podsyciła plotki o jej telewizyjnym programie. Na pytanie obserwatorki, jak Blanka planuje sobie poradzić z ciągłym zainteresowaniem ludzi jej życiem prywatnym, Lipińska odpowiedziała krótko: „reality-show”. Zaskoczeni fani zaczęli zastanawiać się, jak na taki pomysł zareagowałby Paweł Baryła, obecny partner Blanki, o związku z którym nie opowiada publicznie.

- Życie nauczyło mnie brać wszystko pod uwagę. Program o mnie... Mógłby być zabawny i straszny jednocześnie, ja tak okrutnie, dużo przeklinam. A co powie Paweł? Ale w programie? To mógłby powiedzieć wszystko, bo on ma jeszcze bardziej „podłe” poczucie humoru, niż ja. Tylko kto by to chciał oglądać? - zastanawiała się celebrytka, rozważając, czy jej program odniósłby sukces.

Zobacz także: Blanka Lipińska pragmatycznie o swoim pogrzebie: „Co mi za różnica, przecież będę martwa”

Obserwatorzy pisarki zapytali także o udział Blanki w tanecznym show Polsatu.

- Jak wyleczysz kontuzję, to wystąpisz w „Tańcu z Gwiazdami”? - dociekali.

- Mojej kontuzji nie da się wyleczyć. Można ją zaleczyć i mieć nadzieję, że szybko nie wróci... U mnie wróciła dwa miesiące po zakończeniu leczenia... I teraz odwrócę pytanie - podjęłabyś takie ryzyko? - zapytała retorycznie Lipińska.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Wydaje się więc, że nie zobaczymy Blanki Lipińskiej na parkiecie. Myślicie jednak, że ma ona szanse na nakręcenie własnego reality-show?