Obserwuj w Google News

Blanka Lipińska była w związku z alkoholikiem. „Łoił pół litra wódy z gwinta”

2 min. czytania
24.01.2023 08:25
Zareaguj Reakcja

Blanka Lipińska nie miała szczęścia w miłości. W rozmowie z „Pomponikiem” ujawniła szczegóły związku z mężczyzną uzależnionym od alkoholu. Stwierdziła, że „mogła być jedną nogą na tamtym brzegu”, jednak w porę się zorientowała i uciekła.

Blanka Lipińska
fot. VIPHOTO/East News

Blanka Lipińska ma za sobą wiele związków. Do najgłośniejszych należy ten z Maciejem Buzałą oraz z Baronem. Rozstaniom bacznie przypatrywały się media. Pisarka nie wstydzi się tego, co przeżyła – były to dla niej swojego rodzaju życiowe lekcje. Stąd wyznanie o partnerze alkoholiku i zostaniu hipnotyzerką.

Zobacz także:  Blance Lipińskiej grozi niebezpieczeństwo? Fani poważnie się martwią

Blanka Lipińska związała się z alkoholikiem

- Jestem specjalistą od uzależnień. Zostałam hipnotyzerem, ponieważ byłam z mężczyzną, którego bardzo kochałam, a był alkoholikiem i to takim ciężkim alkoholikiem – powiedziała Blanka Lipińska w rozmowie z „Pomponikiem”.

Pisarka zaznaczyła, że bardzo trudno jest ustrzec się przez byciem współuzależnionym. Gdy jej ukochany był trzeźwy, to był „zaje*istym kolesiem”. Gdy nadużywał alkoholu, nie był agresywny, ale „był beznadziejny, a jemu się wydawało dokładnie odwrotnie”.

- Wydaje mi się, że mogłam być jedną nogą na tamtym brzegu. Aczkolwiek zorientowałam się w porę i uciekłam. Ja po prostu uciekłam. Bardzo to przeżyłam – relacjonowała „Pomponikowi” Blanka Lipińska.

Redakcja poleca

Ciężko było patrzeć jej na osobę, którą darzy ogromnym uczuciem, a która z rana po otwarciu lodówki „łoi pół litra wódy z gwinta”. Blanka Lipińska nie była w stanie nic zrobić. W porę zadecydowała o rozstaniu.

- Kiedyś brałam sobie takich z problemami, bo musiałam ich uleczyć. Wtedy czułam się potrzebna. Prawie każdy mój chłopak był alkoholikiem. Nie wybierałam ich świadomie – mówiła celebrytka kilka lat temu dla magazynu „Viva!”.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl