Obserwuj w Google News

"Big Brother": Śmierć Karoliny Sztafy – winna błędna diagnoza?

2 min. czytania
22.11.2022 16:54

Niedawno do mediów dotarła smutna wiadomość o śmierci jednej z byłych uczestniczek „Big Brothera”, Karoliny Sztafy. 35-letnia celebrytka osierociła dwójkę dzieci. Teraz na światło dzienne wyszedł fakt, że kobieta zmagała się z ciężką chorobą i została źle zdiagnozowana.

Karolina Sztafa
fot. Beata Zawadzka/East News

Karolina Sztafa w 2019 roku wystąpiła w drugiej edycji reaktywacji  „Big Brothera”. Uczestniczka budziła ogromne emocje widzów, nie stroniąc od awantur i skandali. Jedna z najbardziej barwnych postaci 2. sezonu popularnego reality-show emitowanego na antenie  TVN 7 nie zaskarbiła sobie sympatii widzów i ze względu na swój ognisty temperament odpadła z programu już po dwóch tygodniach zamieszkiwania w Domu Wielkiego Brata.

Zobacz także:  Karolina Sztafa - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Nie żyje była uczestniczka „Big Brothera”. Została źle zdiagnozowana

Od czasu uczestnictwa w programie 35-latka nie zawitała więcej na ekranach telewizorów. Wycofała się z życia publicznego i skupiła na wychowywaniu dwóch córeczek: 12-letniej Weroniki i 9-letniej Wiktorii, których doczekała się z mężem Łukaszem.

O śmierci Karoliny Sztafy 21 listopada 2022 roku poinformowała media jej przyjaciółka, Anna Klimpel.

Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe szczęście, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P. Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę

– przekazała smutne wieści na Instagramie, ciepło wspominając byłą uczestniczkę „Big Brothera”.

Redakcja poleca

Na jaw wyszły nowe informacje, jakoby Sztafa została źle zdiagnozowana, co mogło przyczynić się do jej śmierci. Jedna ze znajomych Karoliny wyjawiła, że jej koleżanka zmagała się z ciężką chorobą.

Z wiadomości, które otrzymałam, wiem, że Karolina zmarła na raka kości. Wcześniej podobno była źle zdiagnozowana i leczona na inną chorobę. Jeszcze 15 lipca była w dobrej formie

 – możemy przeczytać w serwisie Plejada.

Rodzinie i najbliższym Karoliny Sztafy składamy najszczersze wyrazy współczucia.

RadioZet.pl/Plejada.pl

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News