,

Tak wygląda córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a. Ma już 30 lat!

31.03.2023 18:56

Córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a pokazała nowe zdjęcie. Jak prezentuje się Bella Kidman Cruise, która ma już 30 lat? Do którego z rodziców jest podobna?

Nicole Kidman, Tom Cruise
fot. Bridgeman Images/East News

Na Instagramie Belli Kidman Cruise pojawiło się nowe zdjęcie. Córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a ma już ponad 30 lat. Jak wygląda?

Bella Kidman Cruise: tak wygląda córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a

Słynne hollywoodzkie gwiazdy swego czasu były parą. Ich związek śledziły miliony fanów na całym świecie. Uczucie jednak wygasło i jedyne, co po nim zostało to dwójka adoptowanych dzieci.

Córka aktorów - Bella Kidman Cruise, opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, które pokazuje, jak aktualnie wygląda. Fotka trafiła na relację, więc obecnie nie można zobaczyć jej na profilu potomkini Kidman i Cruise'a, ale w internecie nic nie ginie.

Bella Kidman Cruise/Instagram
fot. Bella Kidman Cruise/Instagram

Bella Kidman Cruise po trochu poszła w ślady znanych rodziców. Również została artystką, ale zajmuje się sztukami wizualnymi. Chociaż unika medialnego rozgłosu, czasem poza swoimi pracami zamieszcza zdjęcia, ukazujące jej osobę.

Wraz z mężem Maxem Parkerem mieszka w Londynie. Najczęściej na Instagramie córki gwiazd możemy zobaczyć rysunki, takie jak ten poniższy.

Bella Kidman Cruise przeszła małą metamorfozę. Postanowiła pochwalić się swoim obserwatorom nową fryzurą. Kobieta przefarbowała się na czarno i nieco zmieniła linię włosów.

Nicole Kidman i Tom Cruise: historia miłości

Nicole Kidman i Tom Cruise byli jedną z najbardziej znanych i medialnych par w historii Hollywood. Poznali się na planie filmu "Szybki jak błyskawica" z 1990 roku. Wzięli ślub w ciągu kilku miesięcy znajomości. Ich związek bardzo przyciągał uwagę mediów. Oprócz filmu "Szybki jak błyskawica" wystąpili razem w takich produkcjach, jak "Oczy szeroko zamknięte" i "Za horyzontem".
Jednak w 2001 roku, po 11 latach małżeństwa, para ogłosiła separację. Ich rozwód był bardzo głośny. Pojawiło się wiele spekulacji na temat przyczyn ich rozstania. Media sugerowały, że powodem rozwodu mogła być różnica w wizjach dotyczących rodziny oraz indywidualnych karier.
Para adoptowała dwoje dzieci - Isabellę i Connora. Po rozwodzie dzieci pozostały pod opieką Cruise'a, który wychowywał je jako członek Kościoła Scjentologicznego. Obecnie Kidman jest szczęśliwie żoną muzyka Keitha Urbana, z którym ma dwójkę biologicznych dzieci. Cruise z kolei był w długim związku z Katie Holmes, z którą doczekał się córki Suri.

loader

RadioZET.pl/Instagram

Logo radiozet Dzieje się