Obserwuj w Google News

Beata Chmielowska-Olech odchodzi z TVP? Napisała o zmianach

2 min. czytania
10.11.2023 09:06
Zareaguj Reakcja

Beata Chmielowska-Olech od kilku dekad pokazuje się w „Teleexpressie”. Dziennikarka jest jedną z ulubionych prezenterek widzów TVP. Jednak nieoczekiwanie na swoim Instagramie zaczęła pisać o zmianach. W jej miejscu pracy szykują się przetasowania?

Beata Chmielowska-Olech odchodzi z TVP?
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Beata Chmielowska-Olech jest związana z TVP od 1998 roku. Wtedy też zaczęła pracę w „Teleexpress Junior”. Prowadziła też „Popołudnie z Jedynką”, „Kawę czy herbatę?” i „Poranek”. Dziennikarka jest jednak kojarzona z kultowym „Teleexpressem”. Prezenterka zaniepokoiła internautów, pisząc na swoim Instagramie o zmianach. O co dokładnie chodzi?

Zobacz także:  Absurdalna wymiana zdań w TVP. Prowadzący zaniemówił. Poszło o Zenka Martyniuka

Beata Chmielowska-Olech odchodzi z TVP? Napisała o zmianach

Beata Chmielowska-Olech chętnie publikuje na Instagramie – dziennikarkę obserwuje ponad 23 tys. osób. Dzieli się z fanami swoimi sukcesami, uchyla rąbka życia codziennego i czasami pokazuje kulisy swojej pracy. Najnowszy post poświęciła zmianom.

„Zmiany. Jesień. W cenie znów cieplejsze odzienie, pachnąca herbata i dojrzałe uczucie, co serce ogrzeje, a umysł poruszy. Słonecznego dnia” – napisała dziennikarka na Instagramie, dodając zdjęcie z korytarzy na Woronicza. Zawarła również hashtag #staytuned, czyli w wolnym tłumaczeniu „wkrótce więcej informacji”.

Internauci od razu zaczęli komentować post dziennikarki. Pojawiły się pytania, czy Beata Chmielowska-Olech odchodzi z TVP, a inni uspokajali się nawzajem, że być może wcale nie chodzi o pracę. Mimo wszystko wiele osób szukało drugiego dna.

Redakcja poleca

„Pięknie oddana schyłkowa faza »dobrej zmiany« i wyzwania, które są przed nią” – pisano. Wkrótce u Beaty Chmielowskiej-Olech pojawił się kolejny wpis.

„Zmiany widać i czuć wokół. Oddycham z ulgą, jest rześko, lubię to. A jak tam u was, lubicie jesień?” - napisała na Instagramie i dodała zdjęcie muchomora. Czy rzeczywiście chodziło o jesień, czy też „idzie nowe”? Hashtag #staytuned mimo wszystko dał wielu osobom do myślenia...

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News