Zamknij

Bartłomiej Nowosielski o 17 kilogramów chudszy. Tadeusz z „M jak miłość” przeszedł operację żołądka

29.11.2022 08:40

Bartłomiej Nowosielski to polski aktor, który zdobył popularność i rozpoznawalaność dzięki roli Tadeusza w serialu „M jak miłość”. Teraz „niknie w oczach” po operacji żołądka, która ma mu pomóc zrzucić wagę. Mężczyzna ważył już bowiem 160 kilogramów i martwił się o zdrowie.

Bartłomiej Nowosielski
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Bartłomiej Nowosielski „niknie w oczach”. Słynny sadownik Tadeusz z „M jak miłość” zdecydował się na dietę, ćwiczenia oraz zabieg bariatryczny, czyli operację zmniejszającą żołądek, aby wyjść z otyłości. Jak czytamy na portalu Pudelek.pl, gwiazdor TVP ważył już bowiem ponad 160 kilogramów i poważnie martwił się o swoje zdrowie. Teraz poinformował internautów, że wziął się za siebie – zaczął ćwiczyć, przeszedł na dietę. Niedawno zdecydował się także na operację zmniejszającą żołądek, aby dodatkowo pomóc sobie w osiągnięciu celu.

Bartłomiej Nowosielski mówi o swojej diecie Katarzynie Cichopek 

Aktor był niedawno gościem programu „Pytanie na śniadanie”, w którym opowiadał Katarzynie Cichopek o swojej walce z otyłością.

– Jem określone ilości, porcje się zmniejszyły, ale nie jestem w stanie więcej zjeść. Jak się zdarza, że zjem za dużo, to dostaję informację od żołądka – zdradził w programie.

Wyjawił, że odkąd wziął się za siebie, znacznie poprawiło się jego samopoczucie i ogólny stan psychiczny. Nie poddaje się więc w dążeniu o zdrową sylwetkę.

– Spadłem do 143 kg. Nie mówię ostatniego słowa. Nie schudnę do 80 kg, bo stracę warunki. Najważniejsze jest zdrowieJa mam dla kogo żyć – dodał.

Internauci chwalą go za progres i życzą powodzenia w dalszej drodze ku osiągnięciu celu.

loader

Czytaj także: Jakub Rzeźniczak już po ślubie? Internauci komentują jego zdjęcia z Miami. „Nie ma za grosz wstydu“

RadioZET.pl/Pudelek.pl 

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo