Bartek Wrona wraca na scenę. Tak dzisiaj wygląda bożyszcze z Just 5 [FOTO]

03.02.2023 15:23

Bartek Wrona był członkiem Just 5 i ulubieńcem rzeszy nastolatek. Dziś wokalista ma 41 lat, jest ustatkowanym mężem i ojcem, ale nadal zajmuje się muzyką. Niedługo ukaże się jego nowy singiel zapowiadający kolejną płytę. Jak dziś wygląda Bartek Wrona? 

Bartek Wrona z Just 5
fot. Instagram:@bartekwrona.official

Bartek Wrona to polski piosenkarz i autor tekstów, który w latach 1997–2002 był członkiem popularnego boysbandu Just 5. Z grupą wylansował szereg przebojów na czele najsłynniejszą piosenką "Kolorowy świat", która podbiła polskie listy przebojów.

Gdy Bartek Wrona zaczynał w Just 5, miał zaledwie kilkanaście lat. Nastolatki za nim szalały, bowiem uchodził za najprzystojniejszego członka zespołu. Zawrotna kariera Wrony skończyła się wraz z odejściem z Just 5, lecz wokalista nadal nieźle radził sobie na rynku muzycznym, nagrywając solowy piosenki. W 2003 wydał "Czas uwolnić rodzinę", "Hugo" i "Pomóż marzeniom", a nagrany dwa lata później singiel "Maria" stał się przebojem lata 2005 w wielu rozgłośniach oraz przyniósł Wronie drugie miejsce na Festiwalu Jedynki w Sopocie. Zasłynął także przebojem "Jedna na milion", będący polskim coverem utworu Bossom "One In A Million". 

Bartek Wrona z Just 5 wraca z płytą. Jak dzisiaj wygląda? 

Obecnie Bartek Wrona ma 41 lat. Jest szczęśliwym mężem i tatą dwóch dziewczynek, którymi chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Nadal zajmuje się muzyką i tworzeniem piosenek, a także cały czas koncertuje. 

Niedługo ma się ukazać nowa płyta Bartka Wrony. Były gwiazdor Just 5 nie kryje ekscytacji i zapewne wyruszy w trasę koncertową. 

A jak dzisiaj wygląda dawne bożyszcze nastolatek? Okazuje się, że Bartek Wrona niewiele się zmienił. Nadal bez problemu można go rozpoznać, no i co najlepsze - został mu ten czarujący, zawadiacki uśmiech.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Bartka Wrony z Just 5. Dalej "ciacho"? 

loader