Zamknij

Barbara Pasek urodziła. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" pokazała zdjęcie dziecka [FOTO]

27.11.2022 12:48

Barbara Pasek urodziła. Była gwiazda "Dzień Dobry TVN" poinformowała, że po raz pierwszy została mamą. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła płeć dziecka i opublikowała wzruszające zdjęcie.

Barbara Pasek została mamą
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / Instagram @barbrabelt

Barbara Pasek zyskała popularność dzięki pracy na planie "Dzień Dobry TVN". W śniadaniowym formacie omawiała tematy związane z show-biznesem. W 2021 roku postanowiła pożegnać się z telewizją i zostać pisarką, na początku 2022 roku pochwaliła się zaręczynami, a pod koniec sierpnia oświadczyła, że spodziewa się dziecka. Teraz po raz kolejny Barbara podzieliła się z fanami swoją radością, za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła, że po raz pierwszy została mamą. Urocze zdjęcie noworodka roztopiło serca fanów dziennikarki.

Barbara Pasek urodziła. Była gwiazda "Dzień Dobry TVN" zdradziła płeć dziecka

Na profilu Barbary Pasek na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie maleńkiej rączki noworodka. W ten sposób była gwiazda śniadaniówki TVN poinformowała, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Zdradziła także, że urodziła chłopca.

- ,,Istnieją dwa rodzaje dotyku, które pamięta się przez całe życie: pierwszy raz, kiedy ukochana osoba muśnie twoją dłoń i ten, kiedy twoje nowo narodzone dziecko chwyci cię za palec. W obu przypadkach jesteście ze sobą związani już na wieczność.” A. Richman. Witaj Synku, na wieczność - napisała.

Pasek dzieliła się z internautami swoją radością, także będąc w ciąży. Nie ukrywała, że jej świat nabrał zupełnie nowych kolorów.

- Przez tyle miesięcy czuję się doskonale, pełna energii, zakochana, szczęśliwa, piękna (...) Przed nami nowy etap. Etap, który z całą pewnością przyniesie mnóstwo inspiracji do dalszego tworzenia, rozwoju, pisania i jeszcze więcej miłości. To jest moje dzieło sztuki. Kocham życie za to, że tak niesamowicie potrafi obdarowywać - zachwycała się na Instagramie.

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy, a ich synkowi życzymy dużo zdrowia.