Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan w "Dzień Dobry TVN"? Aktorka otrzymała propozycję

27.11.2022 11:49

Barbara Kurdej-Szatan zamiast Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"? Aktorka nie ukrywała, że stacja złożyła jej propozycję zostania gospodynią śniadaniowego programu. Czy zobaczymy ją na ekranie?

Barbara Kurdej-Szatan
fot. VIPHOTO/East News

Barbara Kurdej-Szatan jest nie tylko aktorką, sprawdziła się także jako konferansjerka i prowadząca programów takich jak "The Voice of Poland" czy "Dance Dance Dance". Popularna Baśka rozstała się z Telewizją Polską po swojej kontrowersyjnej wypowiedzi dotyczącej Straży Granicznej, nie narzeka jednak na brak zawodowych propozycji. W mediach pojawiły się plotki, że 37-latka zostanie gwiazdą śniadaniowego programu "Poranny Rogal". Sama gwiazda zdradziła z kolei, że otrzymała propozycję poprowadzenia "Dzień Dobry TVN".

Barbara Kurdej-Szatan w "Dzień Dobry TVN"? Aktorka otrzymała propozycję ze śniadaniówki

W rozmowie z portalem Pudelek Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywała, że producenci "Dzień Dobry TVN" chcieli, by to właśnie ona znalazła się w gronie prowadzących. Basia jednak odmówiła, ponieważ chciała skupić się na karierze aktorskiej. Podkreśliła także, że jej zdaniem w tego typu programach powinni pracować dziennikarze, a nie celebryci.

- W TVN kiedyś odmówiłam prowadzenia "Dzień Dobry TVN", dlatego że był taki moment, że ja tak dużo prowadziłam różnych programów, że w pewnym momencie miałam wrażenie, że ludzie nie wiedzą, czy jestem prowadzącą, czy bardziej aktorką. Scenę kocham i kocham grać. Stwierdziłam, że taki program jest do prowadzenia stricte dla dziennikarzy - stwierdziła.

Ostatnie zdanie można odebrać jako przytyk do Małgorzaty Rozenek-Majdan. Celebrytka spotyka się z ostrą krytyką, pojawiły się nawet plotki, że straci pracę w śniadaniowym formacie, ponieważ zniechęca do niego część widzów. Co do Kurdej-Szatan, okazuje się, że nie zobaczymy jej na stałe także w "Porannym Rogalu" emitowanym na antenie Zoom TV.

- Wyjaśniła, że nagrała kilka odcinków 20-minutowego programu rozrywkowego, który jest po prostu emitowany w porannych godzinach - czytamy na Pudelku.

Z pewnością nie brakuje osób, które chętnie witałyby dzień w towarzystwie Basi Kurdej-Szatan.