Zamknij

Przewidziała eksplozję w Czarnobylu i śmierć Diany. Jej przepowiednia na 2023 rok jest przerażająca

28.09.2022 10:52

Baba Wanga pozostawiła po sobie wiele przepowiedni, z których olbrzymia część - jak twierdzą jej fani - już się spełniła. Bułgarska mistyczka przepowiedziała rozpad Związku Radzieckiego, katastrofę w Czarnobylu, a nawet własną śmierć. Jej wizja na najbliższy czas jest przerażająca.

Baba Wanga
fot. YouTube/@history/screen

Baba Wanga była jedną z najbardziej tajemniczych wróżbitek i jasnowidzek. Kobieta urodziła się w Bułgarii w 1911 roku, a jako 12-latka straciła wzrok z powodu obrażeń, które odniosła podczas gwałtownej wichury. Kiedy miała 30 lat po raz pierwszy ujawniły się u niej zdolności jasnowidzenia, które bardzo szybko przyniosły jej rozgłos i sprawiły, że zaczęto ją nazywać „Nostradamusem z Bałkanów”.

Znawcy przepowiedni Wangi przekonują, że spełniło się około 85 procent tego, co wieściła mistyczka z Bułgarii. Przepowiedziała m.in. katastrofę w Czarnobylu, śmierć księżnej Diany, wybór Baracka Obamy na prezydenta, atak na WTC, rozpad Związku Radzieckiego, a nawet dzień swojej własnej śmierci. Wanga zmarła w 1996 roku, pozostawiając po sobie wiele przepowiedni, z których liczne dopiero mają się spełnić. To, co zapowiadała kobieta na najbliższą przyszłość, mrozi krew w żyłach.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski zszokowany swoją wizją o Polsce. „Sytuacja dramatycznie się skomplikuje”

Baba Wanga przepowiedziała, co wydarzyć się ma w 2023 roku

Jedna z przepowiedni, które dotyczą najbliższego dla nas czasu, mówi o możliwej eksplozji w elektrowni atomowej. Chodzi najpewniej o ośrodek położony niedaleko Polski – w Zaporożu w Ukrainie. Co ciekawe, wizja ta pochodzi z tego samego okresu, kiedy Wanga przewidziała katastrofę w Czarnobylu.

Obecnie przewidywania te stają się coraz bardziej alarmujące z powodu wojny w Ukrainie. Od marca 2022 roku Rosjanie okupują Zaporoską Elektrownię Jądrową. Wystarczy jeden błąd, który może doprowadzić do katastrofy. Energoatom już wiosną ostrzegał, że gdyby wskutek działań rosyjskich doszło do katastrofy jądrowej, południowo-wschodnie wiatry dominujące w okolicy zniosłyby chmurę radioaktywną nad południowo-wschodnią Ukrainę oraz dalekie obszary Rosji. Kataklizm dotknąłby też wiele państw europejskich.

Wizja Baby Wangi o katastrofie w zaporoskiej elektrowni atomowej jest przerażająca, a obserwatorzy przepowiedni zaznaczają, że bułgarska mistyczka w swoich wizjach widziała Europę w 2025 roku jako w większości niezamieszkałą. Zdaniem niektórych, jest to już przepowiednia postapokaliptyczna, która miałaby być konsekwencję wybuchu z elektrowni w Zaporożu.

Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea