Obserwuj w Google News

Spartańskie warunki w show TVN. Krupińska: "Z tego programu nikt nie wraca taki sam"

2 min. czytania
17.02.2023 11:23
Zareaguj Reakcja

Paulina Krupińska opowiedziała o pracy na planie programu "Azja Express". Zdaniem gwiazdy warunki, które panują na planie, zmieniają uczestników. "Z tego programu nikt nie wraca taki sam" — tłumaczy.

Spartańskie warunki w show TVN. Krupińska: "Z tego programu nikt nie wraca taki sam"
fot. Instagram: @pkrupinska

Dla Pauliny Krupińskiej udział w " Azja Express" był nie tylko wielką przygodą. Celebrytka zdecydowała się na wystąpienie w show TVN, by reprezentować wszystkie kobiety, które za wszelką cenę chcą spełniać swoje marzenia. Nie były w stanie powstrzymać jej nawet zobowiązania rodzinne.

My z moją przyjaciółką, która ma czwórkę dzieci, miałyśmy taką misję, żeby pokazać, że kobiety nigdy nie mogą rezygnować ze swoich marzeń. To było naszym ogromnym marzeniem, żeby wziąć udział w tym programie i zawsze wiedziałam, że jeżeli dostanę taką propozycją, to właśnie ze swoją przyjaciółką pojadę przeżyć tę wyjątkową przygodę - mówiła w rozmowie Jastrząb Post.

W czasie, gdy Krupińska i jej przyjaciółka bawiły się za granicą, ich partnerzy stawali na wysokości zadania, opiekując się ich pociechami.

Zobacz także: Woźniak-Starak zdradziła kulisy „Azji Express”. Złamała zasady programu

Paulina Krupińska szczerze o "Azja Express". "Z tego programu nikt nie wraca taki sam"

Udział w "Azja Express" był dla niej okazją do spojrzenia na świat z nieco innej perspektywy. Spotkania z ludźmi sprawiły, że zaczęła doceniać to, co sama posiada.

My byłyśmy poruszone spotkaniami z ludźmi, którzy bardzo często nie mieli za wiele, a otwierali przed nami swoje bardzo często skromne domy.

Pomimo tego, że poznawani przez nią ludzie zwykle nie byli majętni, okazywali jej wiele zrozumienia i otwartości.

Często bez wody, ogrzewania. Ludzie, którzy nie mieli w życiu za lekko, a pokazywali, że mają kawał ogromnego serca - tłumaczyła.

Silne emocje, które wywołały w niej spotkania z ludźmi, zmusiły Krupińską do pewnej refleksji. Celebrytka stwierdziła, że program TVN-u odmienia uczestników. Sprawia, że dostęp do wody i dach nad głową przestają być dla nich rzeczami, na które nie zwracają uwagi.

Z tego programu, wydaje mi się, że nikt nie wraca już taki sam. To, co nas tam spotkało, pozwoliło nam docenić to, że kiedy mamy zdrowie, dach nad głową i kiedy mamy co włożyć do garnka, dzieci mają możliwość edukacji, to jesteśmy bogaczami - wytłumaczyła.

Zobacz także: "Azja Express" wraca do TVN. Ujawnili uczestników nowej edycji. "Mało gwiazd" [FOTO]

Program "Azja Express" w TVN

"Azja Express" to reality show TVN-u, oparty na formacie "Peking Express". Uczestnicy programu są wysyłani w daleką podróż, w której dysponują bardzo ograniczonym budżetem. Para, która jako pierwsza przebędzie wyznaczoną trasę, zdobywa immunitet, który zapewnia im bezpieczeństwo podczas końcowych eliminacji.

W najnowszej odsłonie show zobaczymy osiem par — Paulinę Krupińską i Izabelę Połeć, Andziaks i Lukę, Adama Zdrójkowskiego z ojcem Dariuszem, Czesława Mozila z żoną Dorotą, Wojciecha "Łozo" Łozowskiego i Bartosza Kochanka, Reni Jusis i Remigiusza Dorawę, Krystiana Pestę z siostrą Oliwią, Kasię i Jędrka Gąsieniców z "Gogglebox. Przed telewizorem". Premiera 3. edycji "Azja Express" odbędzie się wiosną 2023 roku.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZETpl/JastrząbPost.pl