Obserwuj w Google News

Rodzinna tragedia hollywoodzkiej gwiazdy. 15-latka zmarła po przedawkowaniu

2 min. czytania
13.11.2023 16:58

Amerykańska aktorka Audrina Patridge przeżyła wielką tragedię. Jej 15-letnia siostrzenica Sadie zmarła 9 miesięcy temu. Policja ustaliła przyczyny jej zgonu.

Audrina Patridge w żałobie. Rodzinna tragedia hollywoodzkiej gwiazdy
fot. Instagram: @audrinapatridge

W lutym 2023 roku Audrina Patridge poinformowała o rodzinnej tragedii. Za pośrednictwem Instagrama przekazała druzgocące wieści o śmierci jej siostrzenicy. „Moja piękna siostrzenica jest teraz w niebie. Wiem, że to nie jest pożegnanie na zawsze, ale na razie najtrudniej jest się pożegnać. Będziemy za Tobą tęsknić i pielęgnować wspomnienie każdej chwili spędzonej z Tobą. Spoczywaj w pokoju Say Say! Kochamy Cię na zawsze!” – napisała aktorka na Instagramie.

15-latka zmarła nagle, a przyczynę jej zgonu badali śledczy. Dziennikarze TMZ dotarli do nowych informacji.

Redakcja poleca

Audrina Patridge w żałobie. Nowe informacje w sprawie śmierci 15-latki

Śledztwo w sprawie śmierci 15-letnie Sadie trwa od wielu miesięcy. W jego trakcie funkcjonariusze ustalili, że zgon nastolatki był spowodowany przedawkowaniem leków opioidowych. Nie wyklucza się, że osoba, która sprzedała jej środki odurzające, zostanie pociągnięta do odpowiedzialności. Najpierw jednak musi zostać ustalona jej tożsamość.

TMZ donosi o najnowszych ustaleniach śledczych. Z informacji, do których dotarli dziennikarze zagranicznego serwisu, wynika, że Sadie nabyła leki za pośrednictwem popularnej platformy komunikacyjnej Snapchat. Nie wiedziała, że środki, za które zapłaciła, zawierały śmiertelną dawkę fentanylu.

Źródła: Radio ZET/TMZ.com

Nie przegap
Darlyn Morais
7 Zobacz galerię
fot. print screen z Darlyn Morais/Instagram