Obserwuj w Google News

Antoni Królikowski pokazał Izabelę. Do tej pory bronił jej prywatności

2 min. czytania
15.03.2023 08:15
Zareaguj Reakcja

Antoni Królikowski w ostatnim czasie przeżywa bardzo stresujący okres. Aktor jest atakowany za to, że wsiadł za kółko po wzięciu medycznej marihuany. Mimo burzy nie odciął się od mediów społecznościowych i znów zaskoczył. Pokazał Izabelę w całej okazałości.

Antek Królikowski
fot. TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski po zatrzymaniu przez policję wydał oświadczenie i tłumaczył się, że po zażyciu medycznej marihuany, która pomaga mu w leczeniu stwardnienia rozsianego, odczekał odpowiednią liczbę godzin, zanim wsiadł za kółko. Na aktora wylał się ogromny hejt i krytyka, tym bardziej że policyjny narkotest wykrył THC.

Aktor zatrudnił już prawnika, który doskonale zna się na kwestiach medycznej marihuany. Antoni Królikowski złożył też na komendzie zeznania, których treść opublikował. Dostało się tam Joannie Opoździe – aktorka miała nie aprobować stosowania narkotyków przez partnera, przez co ten musiał jej płacić „umowną karę”. Najwidoczniej obecna ukochana Antoniego Królikowskiego mocno go wspiera i nie przeszkadza jej stosowanie marihuany. Sam Antek wielokrotnie dobrze się o niej wypowiadał.

Zobacz także:  Opozda miażdży Królikowskiego i jego ukochaną. „Kłamiesz, manipulujesz faktami”

Antoni Królikowski pokazał ukochaną

Antoni Królikowski zaczął spotykać się z tajemniczą prawniczką Izabelą jeszcze, kiedy Joanna Opozda była w ciąży. Aktor wręcz rozpływa się nad nową partnerką.

- Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. [...] Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – mówił Antek w rozmowie z „Party”.

Redakcja poleca

I rzeczywiście – Izabela nie jest osobą publiczną. Jej profil na Instagramie jest prywatny, a Antek Królikowski szczątkowo chwali się ukochaną w mediach społecznościowych. Nie pokazuje nawet jej twarzy.

Jednak tym razem zrobił wyjątek. Zakochani najwidoczniej poczuli wiosnę, ponieważ wybrali się na energiczny spacer z psem. Antek Królikowski nagrał, jak wbiega po schodach, a chwilę później pokazał plecy Izabeli. Nagle dziewczyna się odwróciła i uraczyła wszystkich uśmiechem. Słodziaki?

Antek Królikowski pokazał Izabelę
fot. screen Instagram antek.krolikowski
Antek Królikowski pokazał Izabelę
fot. screen Instagram antek.krolikowski
Antoni Królikowski z partnerką
fot. Pawel Wodzynski/East News
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl