Obserwuj w Google News

Antek Królikowski na pierwszym zdjęciu z ukochaną. Internauci: "Niżej się nie da upaść" [FOTO]

2 min. czytania
29.03.2023 08:41
Zareaguj Reakcja

Antoni Królikowski po raz pierwszy opublikował zdjęcie z nową ukochaną Izabelą. Aktor musiał zmierzyć się z krytyką internautów, którzy nie zapomnieli, że dla nowej partnerki zostawił ciężarną Joannę Opozdę.

Antoni Królikowski i Izabela
fot. screen: Instagram @antek.krolikowski

Antoni Królikowski to obecnie jeden z najmocniej krytykowanych polskich celebrytów. Aktor musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami po tym, jak rok po ślubie z Joanną Opozdą zostawił żonę dla innej kobiety tuż przed narodzinami swojego syna Vincenta. Antek ma na swoim koncie kilka innych wizerunkowych wpadek, w lutym 2023 został zatrzymany przez policję i został oskarżony o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków. Królikowski może liczyć na wsparcie ukochanej Izabeli, z którą po raz pierwszy możemy oglądać go oficjalnie w mediach społecznościowych.

Antoni Królikowski po raz pierwszy pokazał partnerkę. Aktor opublikował zdjęcie z Izabelą

Na profilu Antoniego Królikowskiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktor po raz pierwszy oficjalnie pochwalił się fanom nową partnerką. Zakochani zaprezentowali się internautom w windzie, uśmiechnięci i wtuleni w siebie. Antek w opisie fotografii zasugerował, że ukochana wspiera go w trudnym momencie.

- Niektórych przyjaciół poznaje się w biedzie, a niektórych w windzie - napisał.

Jak nietrudno się domyślić, pod postem Królikowskiego zaroiło się od komentarzy. Użytkownicy Instagrama po raz kolejny nie byli dla 34-latka łaskawi, wypominając mu pozostawienie żony i dziecka dla kochanki.

Redakcja poleca

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie z ukochaną Izabelą. Internauci krytykują aktora

Jeśli Antoni Królikowski liczył na ciepłe przyjęcie zdjęcia z nową partnerką, z pewnością czuje się zawiedziony. Pod postem aktora pojawiły się wyjątkowo gorzkie słowa. Internauci wypomnieli mu niewierność, zostawienie żony z dzieckiem i działanie na niekorzyść własnego wizerunku.

- Tatuś roku.

- Myślałam, że już niżej się nie da upaść w tym przypadku, a jednak.

- Dramat! Zostawił pan śliczną kobietę i to w ciąży z pana synem dla takiej osoby? Niepojęte. Ta kobieta musi być okropnym człowiekiem, skoro wzięła się za żonatego, którego żona zaraz miała mieć jego dzieciątko. Zawsze się zastanawiam, kto wychowuje takie kobiety.

- Człowiek bez zasad i wstydu - czytamy.

Wierni fani Antka wzięli go w obronę, sugerując, że nikt nie powinien oceniać życia osoby, której nawet nie zna. Krytykę wobec Królikowskiego uznali za przejaw zawiści.

- Zawiść ludzka nie zna granic. Jak czytam te komentarze. Dziewięćdziesiąt procent co tu hejtuje, to marzy, żeby być na jego miejscu. A kto hejtuje ? Osoby, które mają niskie poczucie własnej wartości.

- Czemu tyle nienawiści w ludziach siedzi? Co komu do tego, kto z kim jest? To ich sprawa czy są razem, czy nie. Myślałby kto, jacy wszyscy idealni ludzie, co tak strasznie piszą i krytykują. A siebie samych nie widzą - czytamy.