Obserwuj w Google News

Antoni Królikowski nie przejmuje się problemami. Tak bawi się z Izabelą

2 min. czytania
01.06.2023 11:00
Zareaguj Reakcja

Antek Królikowski nie unika kłopotów. Po rozstaniu z Joanną Opozdą i zatrzymaniu go przez policję w związku z zażywaniem narkotyków, media interesują się bardziej życiem prywatnym Antka, niż jego osiągnięciami zawodowymi. Sam celebryta zdaje się tym jednak nie przejmować. Niedawno pokazał, jak odpoczywa u boku ukochanej Izabeli.

Antoni Królikowski nie przejmuje się problemami. Tak bawi się z Izabelą
fot. Instagram: @antek.krolikowski

Antoni Królikowski ma na swoim koncie bardzo wiele afer i skandali. Kilka lat temu media rozpisywały się o zdradach, których dopuszczał się, gdy jego żona, Joanna Opozda, była w ciąży. Później pisano o głośnych kłótniach w jego rodzinie, romansie z sąsiadką, a niedawno także o jego konflikcie z prawem.

Zobacz także: Afera z Antkiem Królikowskim. Płyną nowe informacje z prokuratury

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję. W tle narkotyki

W lutym 2023 roku Królikowski został zatrzymany przez policję. Siedział w samochodzie na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Przyokopowej w Warszawie. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na jego niepokojące zachowanie i postanowili go skontrolować.

Z doniesień wynikało, że aktor był pod wpływem narkotyków. Kiedy ta informacja dostała się do mediów, Antek opublikował w sieci oświadczenie. Stwierdził w nim, że test na obecność narkotyków, któremu go poddano, wykrył medyczną marihuanę.

„Do zatrzymania doszło około 16.00 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem. Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie okolicy miejsca zamieszkania. Zostałem zatrzymany do kontroli, alkotest wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narkotest wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru” – napisał Królikowski.

Prokuratura wszczęła postępowanie w tej sprawie. Niedawno pojawiły się kolejne doniesienia, które sugerują, że przyszłość aktora może nie być kolorowa.

Antoni Królikowski odpoczywa u boku Izabeli

Niedawno Antoni Królikowski postanowił odpocząć w towarzystwie nowej wybranki. Na Instagramie zrelacjonował ich wspólny wypad na rowery. Dzięki temu mogliśmy przekonać się, co Antoni robi, szukając odpoczynku.

Antek Królikowski odpoczywa z Izabelą
fot. Instagram: @antek.krolikowski

Źródła: RadioZET.pl

wszystkie-afery-antka-królikowskiego
7 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News