Obserwuj w Google News

Antoni Królikowski nie pojawił się na urodzinach syna. Miał ważny powód

2 min. czytania
23.02.2023 20:14
Zareaguj Reakcja

Antoni Królikowski znów wpadł w kłopoty – aktor musi mierzyć się z konsekwencjami zatrzymania przez policję, którą według doniesień nasłała na byłego męża Joanna Opozda. Celebrytka świętowała niedawno 1 urodziny synka Vincenta, jednak na uroczystości zabrakło jego taty. Co robił wtedy Królikowski?

Królikowski i Opozda
fot. Pawel Wodzynski/East News/Screen Instagram/asiaopozda

Antoni Królikowski po raz kolejny stał się obiektem zainteresowania mediów. Aktor znany z filmów takich jak „Bad Boy”, „Pętla” czy „Jak pokochałam gangstera” został 18 lutego 2023 roku zatrzymany przez policję. Po badaniu testem narkotykowym okazało się, że celebryta jest pod wpływem marihuany. Akcja funkcjonariuszy miała być zlecona przez Joannę Opozdę, która tego dnia zaprosiła byłego męża na odwiedziny ich wspólnego syna, Vincenta.

Zobacz także:  Joanna Krupa o zatrzymaniu Królikowskiego. Mówi o legalizacji marihuany

Antoni Królikowski zatrzymany przez policję. Akcja była zaplanowana przez Opozdę?

Po tym, jak Antoni Królikowski w wyniku zatrzymania przez policję stracił prawo jazdy, sprawa zrobiła się medialna i o głośnym skandalu wypowiedzieli się polscy celebryci. Według Jarosława Jakimowicza cała akcja była zaplanowana przez Joannę Opozdę, która zastawiła pułapkę na eksmałżonka.

Ten zły Antek dostaje nagle informacje od pięknej matki swojego dziecka, że może go, jak to się mówi, wziąć w dzień po swoich urodzinach. Przypadek czy wnyki? Urodziny jak to urodziny. Zrywa się Antek o 16.30, żeby nie spóźnić się na widzenie, a już pod domem czeka na niego policja. Nie jest pijany i robi mu się narkotesty

 – spekulował gwiazdor Telewizji Polskiej.

Podobnego zdania jest najwyraźniej obecna ukochana Królikowskiego, która zamieściła w mediach społecznościowych dosadny wpis.

Smacznej kawusi, je*ać kapusi

– napisała Izabela na Instagramie, nie gryząc się w język.

Redakcja poleca

Antoni Królikowski nie pojawił się na 1. urodzinach synka. Co wtedy robił?

Joanna Opozda kilka dni po zatrzymaniu Antoniego Królikowskiego przygotowywała imprezę urodzinową Vincenta, który 22 lutego 2022 roku skończył rok. Efektami swojej pracy aktorka podzieliła się na Instagramie – pochwaliła się okazałym, piętrowym tortem z wizerunkiem ukochanego jedynaka oraz kolorowymi dekoracjami.

Na ujęciach z „roczku” można zobaczyć rodzinę Opozdy – jej siostra Aleksandra udostępniła na swoim instagramowym profilu uroczą fotografię z tego wyjątkowego dnia. Na imprezie zabrakło Królikowskiego, który w tym czasie zafundował sobie wieczór filmowy – aktor zamieścił w mediach społecznościowych kadry z filmu „Truman show”, najwyraźniej próbując dać do zrozumienia, że czuje się jakby stał się bohaterem reality-show.

Jak podaje „Pudelek”, zarówno były mąż Opozdy, jak i jego mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska dostali zaproszenie na uroczystość, jednak nie zaszczycili jej swoją obecnością. Powodem ma być koronawirus – ponoć Antoni Królikowski zaraził się koronawirusem i ze względu na dobro Vincenta postanowił zostać w domu.

Wystarczające wytłumaczenie?

RadioZet.pl/”Pudelek”

Screen Instagram/antek.krolikowski
fot. Screen Instagram/antek.krolikowski
Screen Instagram/antek.krolikowski
fot. Screen Instagram/antek.krolikowski
Screen Instagram/asiaopozda
fot.
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska